Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ezzel a ferfivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ezzel a ferfivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ferfi kollegam nagyon sokaig flörtölt velem, "felmelegit, ha fazom. Gyönyörü vagyok. Mikor megyünk mi együtt egy programra? Vasarnap kettesben fenymasoljunk," es hasonlokat mondott es kacsingatott, allandoan nezett. Aztan meguntam, nem lep tovabb es elhivtam egy italra, de ö meg valaszra sem meltatott otthagyott a kerdesem utan es hallottam fütyülget utana magaban. En hüvösen viselkedtem vele utana sokaig, de ö ujra allandoan körülöttem volt es egy sziv medalos nyaklancot akart nekem adni, azt mondta talalta, kell-e? Nem mondtam ra semmit es nem vettem el a nyaklancot. Miutan ujra kedves lettem vele es megkerdeztem hogyan teltek az ünnepek, valasza az volt "mi nem vettünk ajandekot" fogalmam sincs ki az a mi, masok azt mondjak nem hazas, de ezek szerint valakivel el, lehet akar anyjaval. Miutan feszegettem, hogy baratokkal volt-e, gunyos valasza volt, hogy igen es onnantol kezdve kerül latvanyosan, ram se nez. Megkerdeztem töle par het utan, mi a baja velem, azt mondta semmi. Es hogy miert hagyott ott valasz nelkül mikor italra hivtam. Valasz:"ihatunk valamit, de csak kollegakkent" kerdeztem, akkor minek flörtölt velem, erre ö: "jah, az csak ilyen öh ize, tul messzire ment vele? Elnezest nem akart" azota segit a munkaban, de latvanyosan kerül tovabbra is. Nektek mi a velemenyetek erröl a viselkedeseröl? Mi lehet ezzel a ferfivel?

Köszönöm!



#randi #munkahely #flört #Nincs erelme
2023. okt. 29. 00:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent mikor leültettem elbeszelgetni nagyon nem akarta, es mikor megkerdeztem töle, mi volt az a gunyos reakcioja arra a kerdesemre, hogy baratokkal ünnepelt-e az volt a valasza, hogy ö ilyenre nem emlekszik es hogy tul erzekeny vagyok.
2023. okt. 29. 00:47
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kerüld el messzire ezt az embert!
2023. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázós p*cs. Élvezi, hogy magára tudja vonni a figyelmed, hogy kattogsz rajta, de semmi komolyabbat nem akar, csak tetszik neki, hogy hülyíthet, te meg menetrendszerűen be is dőlsz neki. És ne érdekeljen, hogy mi rá az oka, a lényeget már így is tudod róla, nem ér egy petákot sem ez a pali. Szorítkozz a munkahelyi kommunikációra, de amúgy meg nézd levegőnek, szórakozzon a drága jó anyukájával.
2023. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az elején megakart fektetni, aztán valami történt vagy megsértődött mert nem voltál vevő rá. Később meg ezt adta vissza, amikor te akartál közeledni.


Szerintem felejtsd el

2023. okt. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet vele, hogy szórakozik veled és rajtad. Nem akar ő tőled semmit.
2023. okt. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van párja és jól esik neki, hogy hülyít téged meg hogy odavagy, rajongsz érte.
2023. okt. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bitorló37 ***** válasza:
0%
Menj a francba Te is L. Azt hiszed, különb vagy bár kinél, pedig igazából az egész probléma gyökere Te vagy. Oda kellett volna figyelned a saját lányodra, azért mindenkié nem ilyen szép, ti meg le se szartátok az anyjával együtt. Csak a saját szánalmas életetekkel voltatok elfoglalva. Most meg mindenki hibás gondolom, csak Te nem. Hát szólok, hogy a legnagyobb hiba itt Te vagy. Szégyelld magad.
2023. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó - mi van???...


A kérdésre : nyilván csak élvezte a pasi a figyelmedet, kicsit szórakozott, feszegette a határaidat. Nem akart ő tőled soha semmi komolyat, csak flörtölgetett, gondolta, nem lesznek következményei. Nos, kicsit tévedett, előfordul.

Aki akar tőled valamit, az hidd el,megteszi a döntő lépést!

2023. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi bolond, pont mint az utolsó válaszadó.
2023. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mármint a 7-es, gondolom. 😀

Ő amúgy is mindenhová odahányja a sületlenségeit...😀

2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!