Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volna a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volna a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Nemrég zártam le a 3 eves kapcsolatom, ami nagyon sok stresszt es csalódást okozott. Rengeteg fajdalom stb. Elfogadtam, hogy ez a kapcsolatosdi nem nekem való es talan jobb ha leteszek erről ( mar el is váltam egyszer, van egy gyerekem is aki mar majdnem nagykorú) es volt meg hazassagomon kívül 2 kapcsolat de bevonzottam a naivsagommal es jóhiszeműségemmel a gonosz embereket akiket nem ismertem fel időben.

Jelenleg 45 éves vagyok, nő.

Most mar a magány úgy érzem egy áldás es nagyon kimerültnek ereztem magam lelkileg a szakítás előtt es után, ami 2 hónapja történt.

Jó erzes hogy nem kell megfeleljek senkinek es nem kell csipkedjem magam es senki se bánt es hazudik.

Még nem jöttem helyre teljesen mert meg nem nyertem vissza teljesen az energiám, de sokat javult

Most egy környékbeli ferfi kezdett el érdeklődni irántam, aki rendesnek tűnik es nem is rút, de valahogy úgy érzem hogy nem tudok lelkesedni már, vagy egyelőre, de ugyanakkor valamennyire kivancsi is vagyok ra es úgy érzem hogy ha beszélnék vele, (nem szex) akkor kikapcsolódnák még jobban, de igazából nincs kedvem, valahogy nem tudom miert, senkire.

De elszalasztani se szeretnem

Ez azonban félek hogy lejön ez a hozzá állásom es így nem tudom ha érdemes mert neki nő kell akinek villan a szeme es vágyik erre arra en meg nem.

Mit mondjak, ha talalkozom vele?


2023. nov. 8. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt bánnád meg, ha nem találkoznál vele :)
2023. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Ebbol megerted !!! O narcisztikus volt….

2023. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!