Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés után találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés után találkoznátok még ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

Eléggé az elején jártunk még egy nővel (az egyszerűség miatt legyen itt most Kati), sokat találkoztunk, jól elvoltunk. Elég határozott karakán csaj. Magas, 179 cm, én 182 cm. Ez lényeges infó lesz később. Tegnap volt egy baráti összejövetel ahova elvittem magammal. Csak felületesen ismerték egymást a barátaimmal. A legjobb haverom is ott volt a párjával. Tudni kell, hogy a haveromnál óvatosan kezdeményezett még pár éve Kati, de a haverom nem akart vele semmit, normálisan a tudtára adta. Mivel ez évekkel ezelőtt volt, most nem foglalkoztam vele.

Az összejövetelen kicsit iszogattunk is, Kati főleg és egy idő után egyre kínosabb lett. A haverom párja próbált vele normálisan beszélgetni de Kati alig reagált. A haverom nálam is magasabb 190 cm körüli magas, a párja meg csak kb 160 cm. Sokszor felemeli őt egy csók miatt, de eddig senki nem akadt ki ezen. Kati viszont elkezdett megjegyzéseket tenni, hogy elég furán néznek ki ekkora különbséggel. Hogy nem fél-e a haverom párja, hogy kistestvérnek nézik. Aztán azt mondta, hogy legalább nem kell letérdelnie, ha arról van szó. Itt kb mindenki egyszerre reagált, de én voltam a leghangosabb, hogy azonnal szedje a kabátját és menjen, ne is lássam többet. Kati akkor kicsit ijedten nézett, hogy csak viccelt de mondtam hogy erre nem vagyunk kíváncsiak és nem tűröm, hogy sértegesse a barátaimat. Elment végül, rengeteg üzenetet írt azóta de semmit nem válaszoltam még. Elment a kedvem az egésztől, majd este megírom neki is de érdekelne a ti véleményetek is.

29F



2023. nov. 10. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez kamu. De ha nem az, akkor meg mit sírsz? Tekerd meg a csajt és kész.
2023. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez a Kati eléggé alpári egy teremtés.


Én hagynám.

2023. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Be volt baszva és?

Te veled lehetnek gondok!

2023. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Jó bunkó a csajod. Én se reagálnék az üzeneteire.
2023. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Reagálni talán reagálnék de nem hiszem, hogy pozitív értelemben. Szerintem nem olyan alpári módon mint ő de elmondanám, hogy nem egymást keressük mert neki láthatóan még tüske a szemében a haverom és a csaja. Majd ha lezárta őket keressen mást.
2023. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit érzékenyen reagáltál, persze oké..ciki a barátok előtt ilyet mondani. De a legjobb az lett volna ha valami frappánsat mondasz te is, amivel visszaszúrsz neki nem sértően. Talán veszi a lapot, hogy ez gáz volt. A továbbiakban pedig nem keresel vele komoly kapcsolatot.
2023. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Grizesteszta ***** válasza:
93%
Reagálnék és kulturáltan elmondanám, hogy egyrészt ez a stílus nekem nem jön be, másrészt meg láthatóan a srác elutasítását még nem tudta megemészteni, tehát nem alkalmas- pláne nem a srác haverjával- új kapcsolatra. Köszönném szépen a lehetőséget és sok sikert kívánnék mással.
2023. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem jó fej a Kati, nem olyan karótnyelt hüllő, mint sokan. Tetszik neki a haverod, na és? Ha egyszer jobb pasi nálad. Ivott, aztán kiderült. Ti meg álszent banda vagytok. Lehet leszavazni.
2023. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
#10 le is szavaztalak mert egy bunkó vagy. Mi az álszent abban, hogy ha van egy párom akkor ne a haverommal akarjon kavarni? Mindenkinél van jobb pasi is nő is, minden relatív. Akkor az összes kapcsolatban ennek kéne a normálisnak lennie, hogy elmegyünk egy buliba és ott a pasi rámozdul a párjánál jobb nőre a nő meg a párjánál jobb pasira? Ez szerinted rendben van.
2023. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Nőként mondom, hogy ez nagyon gáz viselkedés volt részéről. Valószínűleg nem tette túl magát teljesen az elutasításon, vagy ha túl is van rajta, egy tüske azért benne maradt, ezért szurkál. Én hagynám. Tök jó, hogy kiálltál a barátaid mellett.
2023. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!