Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés után találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés után találkoznátok még ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

Eléggé az elején jártunk még egy nővel (az egyszerűség miatt legyen itt most Kati), sokat találkoztunk, jól elvoltunk. Elég határozott karakán csaj. Magas, 179 cm, én 182 cm. Ez lényeges infó lesz később. Tegnap volt egy baráti összejövetel ahova elvittem magammal. Csak felületesen ismerték egymást a barátaimmal. A legjobb haverom is ott volt a párjával. Tudni kell, hogy a haveromnál óvatosan kezdeményezett még pár éve Kati, de a haverom nem akart vele semmit, normálisan a tudtára adta. Mivel ez évekkel ezelőtt volt, most nem foglalkoztam vele.

Az összejövetelen kicsit iszogattunk is, Kati főleg és egy idő után egyre kínosabb lett. A haverom párja próbált vele normálisan beszélgetni de Kati alig reagált. A haverom nálam is magasabb 190 cm körüli magas, a párja meg csak kb 160 cm. Sokszor felemeli őt egy csók miatt, de eddig senki nem akadt ki ezen. Kati viszont elkezdett megjegyzéseket tenni, hogy elég furán néznek ki ekkora különbséggel. Hogy nem fél-e a haverom párja, hogy kistestvérnek nézik. Aztán azt mondta, hogy legalább nem kell letérdelnie, ha arról van szó. Itt kb mindenki egyszerre reagált, de én voltam a leghangosabb, hogy azonnal szedje a kabátját és menjen, ne is lássam többet. Kati akkor kicsit ijedten nézett, hogy csak viccelt de mondtam hogy erre nem vagyunk kíváncsiak és nem tűröm, hogy sértegesse a barátaimat. Elment végül, rengeteg üzenetet írt azóta de semmit nem válaszoltam még. Elment a kedvem az egésztől, majd este megírom neki is de érdekelne a ti véleményetek is.

29F



2023. nov. 10. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Csajom 185, ő is nevetségesnek tartja, a magas pasi - alacsony lány párost. Pedos kinézetű.
2023. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%

Itt nem az alpári "poénnal" van gond, hanem azzal hogy "Kati" még mindig rá van pörögve a haverodra, dolgozik benne a féltékenység, s ez fontosabb volt neki mintsem hogy te mit szólsz hozzá. Eléggé felületesen kötődik hozzád érzelmileg, hagynám a pléhbe.

Barátom, az igazi az lesz számodra aki azt gondolja, érzi hogy a világ összes pasiján túlteszel akivel addig találkozott, vagy akárcsak felbukkanhatna a jövőben! Ha nem ezt érzi akkor felszínes lesz a kötődése egyfajta "amíg nincs jobb" = egyenes út a későbbi problémákhoz.

2023. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy milyen magas a haverom meg a párja ahhoz nekem semmi közöm szerintem. Látom a haveromon, hogy boldog, kedveljük a párját is mert egy normális nő.

Abban is egyetértek veletek, hogy valószínűleg Kati nem tette túl magát azon, hogy a haveromnak nem kellett annak idején. Már ez is egy ok, hogy ne folytassam vele tovább de ez a sértegetős stílus már végképp csak megerősítés.

Lehet mások szerint karót nyelt vagyok de nekem ez sok volt. Persze normális hangnemben az előbb megírtam neki, hogy én lezártam vele az ismerkedést.

2023. nov. 10. 12:53
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Mivel 29 éves vagy és a barátnőd is gondolom ezen életkor körül van és nem egy 15 éves tini, akkor szépen szedje össze magát, felnőtt ember, és döntsön, hogy mit akar az életben. Mások életébe beleszólni, akik semmit sem akarnak tőle, vagy összeszedni magát és boldog lenni azzal aki valóban szerett volna vele lenni. Én megmondanám neki nyíltan, hogy ez nem volt szép, elmondanám, hogy mi a véleményem róla és lezárnám.
2023. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem kitalált történet, akkor jól tetted, hogy kidobtad. Nem érdemli meg, hogy szóba állj vele.
2023. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Meg van sértve a szegényke egója hogy ő a csodálatos tökéletes nagybetűs NŐ nem kellett valakinek. Még úgy is hogy már rég van pasija... szánalmas.
2023. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menekülj. Később veled is ilyeneket fog csinálni, ha valami nem tetszik neki.
2023. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Befejeztem vele mindent.

Köszönöm a válaszokat.

2023. nov. 12. 10:03
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Pedig szerintem összeillenétek. Ő vérig sértődött hogy nem kellett a haverodnak, te meg vérig sértődtél hogy a haveroddal foglalkozott, neki szólogat be, míg te, a nagy valaki ott van mellette.
2023. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!