Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők egyszerre bátorítják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egyszerre bátorítják a szakításra azokat a nőket akik nem kapnak elegendő és jó szexet és mondják az incel pasiknak, hogy a szex nem fontos ne rinyáljanak annyit?

Figyelt kérdés
2023. nov. 10. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A férfiak nem tudnak logikusan két gondolatot összeegyeztetni?
2023. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Ez egy picit azért ellentmondásos…

2023. nov. 10. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem ellentmondás. Egy kapcsolatban fontos a szex, és ha normális kommunikáció nem működik, akkor felesleges ezzel foglalkozni. Egyedülálló ember meg kibírja szerintem szex nélkül, én legalábbis bármikor, amikor szingli voltam, ez nem okozott gondot. De a kapcsolat része a szex. És ha azt nem tudják megbeszélni, akkor jobb külön.
2023. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen, mi ezzel a probléma és főleg mi ebben az ellentmondás?

Az egyik esetben párkapcsolatról van szó, aminek része a szex és amiben van is, akivel szexelni, míg a másikban egyedülálló létről, amikor is nem feltétlenül van/nincs kivel szexelni. Totál más a két dolog.

A párkapcsolatban fontos a jó szex illetve a nyílt kommunikáció, amivel többek között meg lehet oldani a problémákat, mint pl ha valami nem működik megfelelően.

Egyedülállóként nekem semmiféle problémát nem okozott nem szexelni akár huzamosabb ideig (nem vagyok híve a szexkapcsolatosdinak, se egyéjszakásnak), ha nektek inceleknek ez nem megy, akkor nyugodtan el lehet battyogni prostihoz, de ne hasonlítsuk már a ti punci hiányotokat ahhoz, amikor valaki nem elégszik meg a kevés és/vagy szar szexxel a kapcsolatában.

2023. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy étteremben mi a fontosabb, az hogy ízletes legyen a hami, vagy az hogy jól is lakj vele? Mindkettő! A szex is ilyen, önmagában kevés egy jó kapcsolathoz, de ha nincs akkor a kapcsolat sem jó.
2023. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4


Oké tehát végérvényben azt mondod, hogy nem fontos a párkapcsolat hiszen párkapcsolat = szex?

Egyre jobb.

2023. nov. 10. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Hogy tessék? Látom a logika és az értő olvasás nem az erősséged. Bár ez már a kérdés kiírásakor is világos volt..
2023. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te hülye vagy? 😀
2023. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Wow

2023. nov. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!