Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni egy fèrfiról a randin,hogy roma e vagy sem ?

Figyelt kérdés

Leszögezem nem vagyok rasszista, nem emiatt kérdezem. De ismerkedek egy férfival és bár nem az a tipikus roma akikről a sztereotípiák szólnak de van benne valami fura. És ezt nemtudom hova tenni. Csak szeretném tudni az igazat vele kapcsolatban.

Szóval ezt honnan/ miből tudom meg, hogy roma e? Nemcsak külső jegyek alapján.



2023. nov. 29. 12:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%

Árulkodó jelek kezdőknek:


Oláh, Lakatos, Gáspár, Sztojka, Nikolics, Góman, Orsós vagy ehhez hasonló vezetéknév.


"Dik tesó", "rák a gyomrod", illetve "hajjak meg" kifejezések gyakori használata.


"Gyá" csodálkozó szó használata


Fekete haj, kreol bőr, fekete szemek. Akkor is cigizik, ha ételre már nem futja. 20 éves kor felett 4-5 gyerek, 60 unokatesó és 200 meghatározhatatlan minőségű rokon.

2023. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Sokszor azonnal nem derül ki. Én ismertem olyan cigány vagy félcigány embereket, akik szőkésbarna hajú, kék vagy zöld szemű emberek voltak. Volt, aki sötét hajú, kék szemű és nagyon fehér bőrű volt.

Igazából a fél-vagy negyedcigányok azok, akiken ez elsőre nem látszik. Ők, ha már magyarosan élnek, el is titkolhatják sikeresen a származásukat. Én régen ismertem valakit, aki nem volt cigányos külsejű, aztán elárulta, hol lakott és mi az anyja neve. Az anyjának tipikus c. vezetékneve volt.

Sok magyarnak amúgy lehet olyan külseje, ami miatt nézhetik cigánynak. Sok a sötét hajú magyar, az se ritka, ha kreolos kicsit a bőre valakinek. Dél-Európában is gyakori a kreolos bőr, ez itt Közép-Európa, itt minden bőrszín előfordul, ami a kontinensen megvan.

Ez amúgy orosz rulett. Én megijednék, ha a másikról feltételezhető lenne egy ilyen származás. Sokszor nem is vele lenne baj, hanem a rokonaival. Utóbbiak közt lehetnek veszélyes cigány bűnözők, akik tönkreteszik az ember életét. Az eltérő szokások miatt se vállalnám.

Ha ilyen férfival randizol, néhány találkozó után azért kiderül, hogy valószínűleg az. Ekkor azt ajánlom, más indokkal hátrálj ki a kapcsolatból, mert sokan közülük nagyon bosszúállóak. Lakcímet még ne árulj el az első néhány randin. Másrészt az illető nem tehet róla, hogy részben cigány és nem jó senkinek felesleges fájdalmat okozni.

Valamint olvasgass itt a gyakorin arról, milyen vége lett a cigány-magyar vegyes kapcsolatoknak. Kevés kivétellel nem sikerült és a magyar fél mindig nagyon megjárta.

2023. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!