Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettenetesen tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen tetszik egy férfi, viszont bombázókkal barátkozik (ha csak barátkozik, ezt nem tudhatom biztosan). Nálatok ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
A férfinak is egyértelműen nagyon tetszem, kitüntetett figyelemben részesít és szemmel láthatóan zavarba jön a társaságomban, olyan kis bénan próbál velem flörtölni, zabálni való. Régóta benne van ebben a baráti körben (10 év). Kapcsolata jó ideje nincs. Elég kis bénácska a csajozásban, kezdeményezni nem nagyon mer, nehezen is oldódik fel a baráti körén kívül eső társaságban. Az egyik nővel rengeteget lóg együtt kettesben is, eljárnak együtt síelni, edzeni, bulizni. Buliban a nőt a nyakába kapja és hasonlók. A nő arcra nem szép amúgy (hatalmasra töltött száj), a teste viszont atombomba. Netre naponta rak ki fehérneműs, fürdőruhás pucsítós képeket. A férfi állandóan az eszemben jár már annyira tetszik sajnos, szívem szerint kezdeményeznék is (tudom ő nem merne), azonban ez a dolog kicsit megijeszt. Féltékeny lennék. :( Ti el tudnátok ezt fogadni? Esetleg egy jó pszichológus segíthet az ilyesféle féltékenységet leküzdeni?
dec. 22. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Egy dolgot jegyezz meg, nagyon. Nincs félénk férfi, csak nem érdekled eléggé. Ha nonverbális jelekkel már tudtára adtad, hogy tetszik neked, és ő nem lép, akkor felejtsd el. Vagy nem tetszel neki, vagy van valakije, esetleg pont ez a lány, akiről írsz.

Én biztos nem blamálnám magam azzal, hogy elhívom randizni. Ebből két dolog lehet, vagy elutasít, vagy elmegy veled, és egy könnyű kis kalandnak fog tartani.

Egy férfi azt a nőt becsüli meg, akiért ő küzdött meg. És ha egy férfit valóban érdekli egy nő, akkor meg is szerzi magának.

Le lehet pontozni, meg lehet jönni a sztorikkal, hogy de ismerek ellenkező példát. Igen, én is ismertem olyan párt, ahol a lány kezdeményezett. A fiú meg belement, mert így volt neki a kényelmes, de nem volt részéről az a hű de nagy szerelem. Én azt szeretném, ha a férfi, akivel együtt vagyok, bomlana értem, és nem csak úgy lenne velem, hogyha a ló nincs, jó a szamár is.

dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

"szívem szerint kezdeményeznék is (tudom ő nem merne)"

Jót mond az 1-es, nem jó ötlet kezdményezni.

Ő nem merne? Inkább nem akar. Érdekes, azt a lányt a nyakába meri kapni.

dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Annyira nem lehet félénk ha azzal a lánnyal annyira tud bulizni.

Mondjuk nekem is van olyan haverom, akivel bármiről eltudok beszélgetni, akivel annak idején jókat hülyültünk, amúgy meg meg se tud szólítani egy lányt annyira félős.


Én meg azt mondom egy próbát megér, csak ne fűzz hozzá túl sokat. Azt meg te tudod hogy ezt a másik lányt eltudod e fogadni. Nekem az ennyire közeli barátság már nem férne bele. És ez független a külsőtől. Férfinek is, nőnek is elég egy gyenge pillanat hogy ilyen kapcsolatban a másik ha akarja ágyba vigye

dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
A pasi biztos lehetsz benne búbolja is az adott csajt. Ettől valószínűleg csak egyszeri szexpartnere nem pedig a párja (mert akkor úgy mutatná be), van valami ami hiányzik az adott csajból. Benned viszont lehet megvan... s miért ne kezdeményezhetnél te? Mi bajod lenne abból, ha elmentek bulizni? Hátha ha iszik egy kicsit akkor megjön a bátorsága :) (pláne mondjuk egy lassú szám közben)
dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem nem is kéne olyan pasi aki feltöltött szájú csajokkal azokat ölbe kapva táncol. Meg másokkal mászkál kettesben stb.

Nem állnék be a hárembe semmiképp.

dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Sose kéne ilyen pasi! Aztán meg csodálkoztok..
dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem kezdeményeznék, mert egyértelmű, hogy nem vagy az esete olyan szinten, hogy megtegye az első lépést. Megfelel neki a havernője.
dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem mer kezdeményezni. Korábban odavolt egy lányért, sülve-főve együtt lógtak, de sose merte megmondani neki. A lány azóta elkelt és gyereke van, az együtt lógás is abbamaradt. Ezt az egyik legjobb barátja mesélte amúgy. Higyjétek el, ő tényleg ilyen bátortalan.
dec. 23. 14:38
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha èrdekelné akkor tanult volna belőle. És legközelebb hajtana másra.
dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Higyjétek el, ő tényleg ilyen bátortalan."

Hát akkor meg egy balfék, nem igazán érdekelne.

dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!