Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettenetesen tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen tetszik egy férfi, viszont bombázókkal barátkozik (ha csak barátkozik, ezt nem tudhatom biztosan). Nálatok ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés
A férfinak is egyértelműen nagyon tetszem, kitüntetett figyelemben részesít és szemmel láthatóan zavarba jön a társaságomban, olyan kis bénan próbál velem flörtölni, zabálni való. Régóta benne van ebben a baráti körben (10 év). Kapcsolata jó ideje nincs. Elég kis bénácska a csajozásban, kezdeményezni nem nagyon mer, nehezen is oldódik fel a baráti körén kívül eső társaságban. Az egyik nővel rengeteget lóg együtt kettesben is, eljárnak együtt síelni, edzeni, bulizni. Buliban a nőt a nyakába kapja és hasonlók. A nő arcra nem szép amúgy (hatalmasra töltött száj), a teste viszont atombomba. Netre naponta rak ki fehérneműs, fürdőruhás pucsítós képeket. A férfi állandóan az eszemben jár már annyira tetszik sajnos, szívem szerint kezdeményeznék is (tudom ő nem merne), azonban ez a dolog kicsit megijeszt. Féltékeny lennék. :( Ti el tudnátok ezt fogadni? Esetleg egy jó pszichológus segíthet az ilyesféle féltékenységet leküzdeni?
dec. 22. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi a kérdés? Szemmel láthatóan már eldöntötted, csak itt vársz visszaigazolást. Holott a legtöbben azt írtuk, hogy felejtsd el.

Akkor kezdeményezel, max. nem jön össze. Én ugyan nem tenném, de nem vagyunk egyformák.

dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy ilyen féltékenységet le lehet-e küzdeni magadban. Az nem kérdés, hogy összejönne-e velem, ebben biztos vagyok. Viszont értelmetlen az egészbe belekezdenem, ha a féltékenységet nem tudom leküzdeni. :(
dec. 23. 17:35
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Jaj...Őszintén,én szorítok neked,hogy boldog légy,de szerintem sem ez a srác a te embered!

Szokták mondani,hogy akinek kellesz,az tesz érted,teljesen mindegy,mennyire félénk...Ha érdekled,akkor kinyílik.Viszont a te esetedben nem lép semmit,gyakorlatilag neked kéne rányomulni.Az meg milyen már?Véleményem szerint abszolút nem nőies.

Amúgy meglátásom alapján féltékeny sem véletlenül vagy,ugyanis annak a cicababának több az esélye nála,mint neked.Végül is őt a nyakába veszi meg egyebek.

Légyszi,ébredj fel,a saját érdekedben!❤️

dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na most akkor joban van még azzal a csajjal, vagy nem? Egy gyermekes feleségről azert ezt nehéz elképzelni, hacsak a férje nem ugyanakkora marha mint akiről írsz (már bocs).

Ha még így is megvan ez a szoros barátság, akkor nem valoszínű hogy túl tudnál lépni. Ha nincs, akkor meg mi a kérdés?

dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A csajjal jóban van a mai napig. Egy legalább 10 éve tartó barátságról beszélünk. Azt nyilván nem tudhatom, volt-e köztük több is az évek során. A férfi szingli, erről ő maga is beszélt nekem néhány hete. A nő is szingli és 34 éves, sokat utazgat. Én fiatalabb vagyok, de számomra is közelít a 30.
dec. 23. 22:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus lehet, hogy még a trollkérdések feltételére irányuló késztetést is segíthet legyűrni.
jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Nőként nem neked kéne ácsingózni a férfiak után, hanem nekik kéne utánad futni. Ha kicsit másképp személed a világot, hidd el, hogy sokkal kívánatosabbnak fognak ők is tartani téged.

Biztos lehetsz benne, hogy ez a pasi pontosan tisztában van vele, hogy odavagy érte, és nagyon is hízelgő neki ez a dolog. Viszont ha eddig nem lépett, akkor te viszont nem tetszel neki, ez van.

Felejtsd el.

jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17# Rengetegen ácsingóznak utánam, de úgy tudják, még el vagyok jegyezve. A szakítást azokban a körökben ahonnan ismerem nem áll szándékomban nyilvánosságra hozni mostanság, nem rájuk tartozik a magánéletem. Nyilván ezért nem kezdeményez, bár így is adja a jeleket, ugrik egy szavamra is és állandóan keresi a társaságomat.Még mindig nem az volt a kérdés, hogy tetszem-e neki. :)
jan. 13. 22:37
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett a vége? Már egy hónapja írtad ki a kérdést. Összejöttetek?
jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!