Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Bejön egy srác, hetente 1-2x szoktam látni az egyetemen, tudom a nevét, be is követtem, ő visszakövetett, sose beszéltünk se írásban se élőben, élőben kizárt hogy odamenjek mert kb mindig nagyobb társaságban ül, kezdeményezni meg nem merek mert volt már ezzel rossz élményem a múltban mivel sajnos nálam nem igazán opció az hogy a férfiak mernek kezdeményezni, tisztában vagyok magammal, attraktív, komoly lány vagyok ezért is mertem régen kezdeményezni, néha elkapjuk egymás tekintetét de még nem engedtem meg egy mosolyt se magamnak mert félek a kellemetlen kimenetelektől, tudom hogy épp ünnepek vannak plusz vizsgaidőszak, lehet hogy nem ez a legjobb alkalom, de nagyon szimpatikus és szívesen megismerném🙈

dec. 25. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Az a helyzet, hogy a bejelölgetés után neki írnia kellett volna neked, vagy likeolni a képeid, sztorijaid mivel te megtetted az első lépést. Lehet nem mer írni, de az is hogy nem vagy te bőven az esete, van neki kivel szórakozni és majd egyszer talán sorra jutsz.

Próbálj írni neki és ha visszaír, érdeklődő az jó, de ha offline nem megy oda hozzád beszélgetni akkor valami nagyon nem stimmel.

dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én nem tenném, nem tetszel te neki.
dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha szívesen megismernéd, akkor tegyél érte. Lehet ő az igazi, lehet abszolút nem illetek egymáshoz, de ez csak úgy derül ki, ha közelítesz felé.

Szerintem ez a bekövettétek egymást annyira semmit nem jelent, írj rá, ha vevő rá cseteljetek, aztán talizzatok.

Most könnyebben "meg tudod közelíteni", mint mikor visszatér a suliba a nagy társaságához.

Sajnos lehet, hogy visszautasít, ami nagyon ijesztő tud lenni, de basszus mit fogsz mesélni később, hogy milyen izgi dolgok történtek veled? Most kell őrültségeket csinálni, úgyhogy hajrá! :)

dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem szoktal latni a borozo elott ? En is vagyok olyan jo !!
dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez az egész szöveg egy mondat volt. xD Egy pont nincs benne
dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Alapjában véve a férfiak pártját fogom a sok rossz tapasztalat miatt a nőkkel, de ettől függetlenül nem hinném, hogy a nő dolga az első lépés. Bár ez már nem is az első, ha bejelölted.
dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Néha elkapjuk egymás tekintetét de még nem engedtem meg egy mosolyt se magamnak mert félek a kellemetlen kimenetelektől.

Na ne, én még a főni lány-asszonyokra is mosolygok és ők is vissza mosolyognak rám + még idegenekre is.

Ne félj egy mosolyt el ereszteni, adni nem lesz tőle semmi bajod.

dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

gramma nazik itt vannak xd, volt aki le vette a lényeget.....m1


írjon csak ő előbb, legalább nő lehetsz mellette, sry de eddig csak egy ijesztő alak aki bámul.

dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Bírom h neketek már egy bejelölés is kezdeményezés. XD Aztán panaszkodtok, hogy micsoda egyértelmű jeleket adtok.
dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!