Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Bejön egy srác, hetente 1-2x szoktam látni az egyetemen, tudom a nevét, be is követtem, ő visszakövetett, sose beszéltünk se írásban se élőben, élőben kizárt hogy odamenjek mert kb mindig nagyobb társaságban ül, kezdeményezni meg nem merek mert volt már ezzel rossz élményem a múltban mivel sajnos nálam nem igazán opció az hogy a férfiak mernek kezdeményezni, tisztában vagyok magammal, attraktív, komoly lány vagyok ezért is mertem régen kezdeményezni, néha elkapjuk egymás tekintetét de még nem engedtem meg egy mosolyt se magamnak mert félek a kellemetlen kimenetelektől, tudom hogy épp ünnepek vannak plusz vizsgaidőszak, lehet hogy nem ez a legjobb alkalom, de nagyon szimpatikus és szívesen megismerném🙈

dec. 25. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Tehát azon kívül, hogy bejelöltétek egymást, te kifejezéstelen arccal mászkálsz a folyosókon, és ha összeakad a tekintetetek, akkor ugyanolyan érzelemmentes arccal vonulsz tovább, mintha mi sem történt volna.

Hát a srác helyében azt gondolnám, csak azért jelöltél be, mert felismertél a platformon (insta, fb, akármi), és csak gyűjtögeted az ismerősöket. Eszembe nem jutna ezek után, hogy esetleg tetszem neked, így meg pláne nem is kezdeményeznék, mert minek.

Talán ha kicsit nyitottabb, barátságosabb - egy mosoly nem kerül semmibe - arcodat mutatnád neki, akkor lehet szívesebben közelítene feléd. Ha ezek után sem lép, akkor hagyd a fenébe, akarásnak nyögés a vége.

dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Parádés a válaszok egy része.:)))


Bejelölted, tehát fel kellett volna vennie veled a kapcsolatot meg lájkolgatnia a szarjaidat, bámul (a kérdés szerint csak néha elkapjátok egymás tekintetét), meg írjon előbb ő, legyen férfi, miközben lehet, hogy csak azért követett vissza, mert nem akart modortalan lenni, de amúgy rohadtul nem érdekled.:))


Ha annyira érdekel a tag, akkor teszel ennél konkrétabb lépéseket is, például mosolyogsz egyet rá (húúúú, micsoda óriási lépés!), ha meg nem, akkor hagyod, aztán fősz a saját levedben.:D

jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!