Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi utáni együttalvás /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi utáni együttalvás / napos randi?

Figyelt kérdés
Mennyire redflag? Egy tízes skálán mennyire gyors? Nektek volt már ilyenben részetek?
dec. 25. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Elválik.
dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vonzó a pasi nem gyors. Kb. egy éve vagyok együtt az illetővel.
dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso randin szex nekem belefer, de ottalvas sokszorosan bizalmi kategoria, ez csak spontan ferne bele, ha minden ugy alakult. Elore szervezve nem tetszene.
dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darklight427 válasza:

Nekem volt olyan, hogy udvaroltam egy lánynak aki nagyon messze lakott (2.5 óra vonat).

Ha jól emlékszem 1-2x már találkoztunk úgyhogy nem voltunk teljesen idegenek.

Az első randi egy teljes napos volt kb, több órás.

Este lett vége, nála aludtam, de nem volt szex. Viszont ez ha jól emlékszem előre le volt zsírozva mert volt alvós cuccom ha jól emlékszem.

dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!