Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha volt csók,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha volt csók, volt összebújás, volt nemrég együttalvás de szex nem volt mert nem sietjük el, akkor már azt jelenti, hogy meleg vok és járunk? Nagyon feminim aranyos fiút találtam a randi. Gay-en.18f

Figyelt kérdés

írtam egy kérdést, azóta már változtak a dolgok és most van egy fiú akivel együtt vagyok úgytűnik.anyukám pl nem tudja, mindig azt kérdezi mikor lesz barátnőm, a nagymamám meg termplomnba akar vinni. őket hogy szereljem le, illetve ez full homnoszexualitásnak számít? Mert a erős maszkuzlinok még mindig taszítanak.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


2018. okt. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Légy őszinte,mondd meg az igazat.
2018. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom mi a helyzet velem :S
2018. okt. 4. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
3 honapja coming outoltam, erre nem tudsz felkészülni, a szívedbol fog jonni! Irj rám ha gondolod!
2018. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Te egy igazi mázlista vagy. :D
2018. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!