Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezte a lány, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezte a lány, hogy milyen magas vagyok, leírtam neki, annyit írt, hogy oh értem, írtam rá egy sima smile-t és azóta nem beszéltünk, szerintetek is én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Én ezt az oh értemet úgy értelmeztem, hogy oh értem = nem vagy hozzám elég magas de nem akarlak megbántani azzal, hogy ezt egyenesen leírom neked.


Azért is írtam rá csak egy smile-t, gondoltam ha nem ír rá vissza akkor igazam van, ha meg igen, akkor nem zavarja a magasságom és feldob valamilyen más témát. (Társkereső alapján egy magasak vagyunk)


dec. 26. 13:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ma délutánra pedig letörölt az ismerősei közül :D
dec. 26. 13:08
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál.
dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
MErt milyen magas vagy?
dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál hülye, hát élőben úgyis kiderült volna, mekkora vagy.


Bárcsak minden ember, aki elutasítana, még tali előtt tenné, eskü regisztrálnék minden társkeresőre.

dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
178cm vagyok meg a lány is annyi volt.
dec. 26. 13:27
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

178 az szerintem tökéletes, de tény hogy nem egy ugyanekkora lányhoz... Hozzád kb 172 cm-ig való ha ennyire ezt nézzük.

Amúgy meg van olyan is hogy a lány magasabb, a szerelem nem a centiken múlik (semmilyen centin!)


De ezt az ő részeről ne vedd zokon, ő túl magas, és erthető hogy ezzel együtt szeretne magasabb fiút.

dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem zokon vettem, vagy nem a döntést kérdőjeleztem meg, a kérdésem szimplán az volt, hogy jól értelmeztem-e a reakcióból, hogy ez egy visszautasítás, vagy csak félreértettem, és hagytam egy lányt “elveszni”.


Egyébként volt már egy magas és nálam magasabb barátnőm is, engem nem zavart, de ha a másik embert zavarja, vagy ismerkedés alatt ez gondot jelent, akkor megértem!

dec. 26. 13:34
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Biologia oran nem tanitják hogy a női egyed alacsonyabb a ferfi meg magasabb?
dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

"178 az szerintem tökéletes, de tény hogy nem egy ugyanekkora lányhoz... Hozzád kb 172 cm-ig való ha ennyire ezt nézzük."


Fogalmam sincs hogy férfi vagy nő vagy-e, de az ilyen ostoba gondolkodásmód miatt gondolják a nők azt, hogy a férfi 180 cm-nél kezdődik, írom mindezt a 183 centis magasságommal.


Mert aztán mi van ha a nő is és a férfi is 178 centi? Nem mutat jól Facebookon? Vagy elzavarnak otthonról, ha ugyanakkora a férfi/nő mint te?


Bírom ezeket a nem létező, agyból kipattant határhúzásokat, hogy egy 178 centis férfihoz maximum hány centi magas nő illik 😀


Fura mód mikor az anyagi részről van szó, akkor nincs olyan határhúzás, hogy a csóró trafikos/mekis csajhoz maximum egy gyári melós férfi illik. Ott érdekes módon elvesznek a "kihez ki illik" lapok a könyvből. Csak az a biztos, hogy minden nőhöz vállalkozó, orvos, ügyvéd, üzletember stb. passzol.


Én egy cseppet sem csodálkozom, hogy ennyi boldogtalan ember van ma.

dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7 Persze a pasikat nem zqvarja ha modellcsajuknak a mellükig is érnek csak fel. Általában a nők válogatnak csak. A pasik nem.
dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!