Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezte a lány, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezte a lány, hogy milyen magas vagyok, leírtam neki, annyit írt, hogy oh értem, írtam rá egy sima smile-t és azóta nem beszéltünk, szerintetek is én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Én ezt az oh értemet úgy értelmeztem, hogy oh értem = nem vagy hozzám elég magas de nem akarlak megbántani azzal, hogy ezt egyenesen leírom neked.


Azért is írtam rá csak egy smile-t, gondoltam ha nem ír rá vissza akkor igazam van, ha meg igen, akkor nem zavarja a magasságom és feldob valamilyen más témát. (Társkereső alapján egy magasak vagyunk)


dec. 26. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekes. Miért nem lehet normálisan válaszolni.
dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából magasabb lányoknál (de persze nyilván minden lánynál is valamilyen szempontból) ez ilyen hit or miss, vagy kioffol emiatt vagy nem.


Ismerek olyan lányt aki ilyen (178 cm) magas és rendesen mániákusan magasság mániás, annyira hogy amikor kapcsolatban volt egy vele egy magas amúgy tényleg jól kinéző sráccal, annyira nem bírta ezt elviselni meg stresszelt rajta hogy végül szakított vele.

És ismerek olyat is aki szintén ilyen magas és neki meg inkább az számít hogy vele legalább egymagas legyen a srác (ők szoktak esetleg abba is belemenni ha a srác kicsit alacsonyabb).

Egyik se jó vagy rossz, ezek preferenciák.


Az exem pl 178 centi volt, én nem vagyok annyi. Azon a házibulin amikor megismerkedtünk ramozdult egy másik srác is aki egyértelműen magasabb volt mint én, és próbálkozott elég rendesen, de az aznap este mégis nekem alakult jobban. Van ilyen is.


Lehet ha Tinderen találkozunk, ott egy ilyen kérdés és válasz után ha megtudja milyen magas vagyok már nem válaszolt volna. Ezek nem egyszerű dolgok, sokminden történhet.

dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

"Fogalmam sincs hogy férfi vagy nő vagy-e, de az ilyen ostoba gondolkodásmód miatt gondolják a nők azt, hogy a férfi 180 cm-nél kezdődik, írom mindezt a 183 centis magasságommal."


Én azért gondolom így, mert a magasság tetszik. De valamiért ez bűn.

dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb gyorsabbnak kell lenned,és meg kérdezni, hogy amúgy hány kg-vagy?
dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Sajnalom, van ilyen.

Egy nyomorek csajt fogtal ki, akinek magasak az elvarasai.

Sot meg ghostingol is.

En kapasbol tiltanam utana.

dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#9-es

Ha mind a ketten 178 magasak, akkor az van, hogy a nő nem vehet fel magassarkú cipőt, mert máris magasabb a pasinál.

Viszont tény, válaszolhatott volna normálisan a kérdezőnek.

dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

16


Értem. Már miért ne vehetne fel?


És mi történik akkor, ha egy alkalmi esten 5 centivel magasabb a nő a párjánál? Magyarázd el kérlek, hogy mi a relevanciája egy kapcsolatban, hogy egy pénteki esten a nő 5 centivel magasabb. Melyik az a szegmens, ami ezáltal negatívan befolyásolja a kapcsolatukat?


Nekem volt pár kapcsolatom már, volt vékony barátnőm, telt, volt nálam magasabb nőm is. Soha az életben nem szortíroztam úgy a partnereim, hogy ő neki a BMI indexe szerint 65 kg-nak kellene lennie, de ő 72, így sajnos ez már nem fér bele.


Mert ez a magasság téma konkrétan ez a szint. Hogy kihez hány centis egyed illik, meg mi a határ. Természetesen mindenki azt kerget amit akar, de mint már írtam, nem csodálkozom egy pillanatig sem, hogy ennyi boldogtalan ember van. Mert ha valaki inkább lemond a boldogságért azért, mert soha nem létező keretrendszerekbe és kalapokba rakja az embereket csak azért, hogy ő felvehessen péntek este egy magassarkút és úgy is alacsonyabb legyen a férfinél (mert ezek szerint ez a legfontosabb dolog), az igazából fordítva ül a lovon.

dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

#17

Mondjuk a nő vonzalmát befolyásolja negatívan, ha a párja alkalmanként alacsonyabb nála. Érvelhetsz itt a világon mindennel, de a vonzalom az nem egy racionális dolog. Ha ettől a lány pl. úgy érzi, mintha az öccsével ment volna randizni, akkor az érvektől sem fog másképp érezni.

Az meg, hogy neked voltak barátnőid, akiknek ez nem volt probléma, szintén nem predesztinálja arra a kérdésben szereplő lányt, hogy akkor neki se legyen ez gond, mert neki viszont nem tetszik, ha ő a magasabb alkalomadtán. Ez nem egy olyan dolog, amit tudatosan meg lehet változtatni.

Ráadásul a netes ismerkedés ebből a szempontból nehezített pálya, mert ott első körben csak a vizuális behatás van, meg a tényszerű dolgok villanthatók meg, ott nincs olyan, mint személyesen, hogy látod a másik határozott fellépését, a mozdulatait, érzed az illatát stb. Itt leginkább csak paraméterezés van, ami emiatt sokkal 'hidegebb' formája az ismerkedésnek.

Ettől persze reagálhatott volna normálisabban, de valahogy a netikett sokkal megengedőbb az élő verziónál.

dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
61%

#17

Mit kell ezem magyarázni? Most komolyan meg kell magyarázni, ha valami nem jön be?

dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!