Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lesz? Mit akar? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Mit akar? Nem tudja eldönteni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, hogy találkozunk e? Erre ő soronként írta😂:

Meglátom

még

hogy mi lesz

Én pedig mondtam hogy: oké örülök neki (mosolygós emojival). Mondtam hogy megakarnám ismerni és beleegyezett (viszont ő nem mondta hogy viszont). Ha nem akar megmondhatta volna, hogy NEM ha IGEN akor mire vár? Most nemtudom gyors voltam vagy mi, de olyan kedves volt aztán hírtelen meglepődött vagy nem tudom. Direkt ki tettem egy elég jó képet (szép ruhában) és beszivecskézte, nemértem. Én azt érzem nem tudja eldönteni. Gyors nem lehetem, mert már sokszor írtunk...


dec. 26. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen karácsonykor kell ismerkedni :)


Te vagy a lány amúgy?

dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a farsangi sulidiszkóra vár, akkor akar majd felkérni táncolni.
dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok😂 és nemtudom mi az a farsangi cuc (felvidéki vagyok). Igaz karácsony van, viszont holnap és azután nem és még mindig szünet egészen 8adikáig.
dec. 26. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hogy elotte irasban beszelgettetek-e…

Lehet kicsit gyors volt, csak nem er ra unnepek kozott ismerkedni veled.

Viszont vigyazz, ne add oda magad konnyen (persze ha neked nem gond az egyejszakas kaland).

De az is lehet, hogy o ilyen, igy ir onlinen.

dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem veszéltünk, csak köszöntünk egymásnak, viszont töbször írtunk már. Nem olyanról nincs vékép szó...(egyéjszakás). Hát majd ír remélem, hogy akor most MIVAN.
dec. 26. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kellesz neki, akkor irna neked.
dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ha kellek neki ha nem írhatna😂
dec. 26. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?


Szimpi a stílusod csak a helyesírásra kicsit figyelj oda ha komolyat akarsz :D

dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm (ilyet sem mondtak még nekem) amugy nemakaródzik helyesen írni(mindig a helyesírásommal van mindenki pff)éés mit akarok komolyat?
dec. 27. 01:45
 10/11 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok, valaszolok 7#-re.

Hat ahogy mondtam, ha kellesz neki, akkor irna neked. Ugy tunik masodiknak jo leszel vagy megdugna aztan otthagy teged.

dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!