Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lesz? Mit akar? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Mit akar? Nem tudja eldönteni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, hogy találkozunk e? Erre ő soronként írta😂:

Meglátom

még

hogy mi lesz

Én pedig mondtam hogy: oké örülök neki (mosolygós emojival). Mondtam hogy megakarnám ismerni és beleegyezett (viszont ő nem mondta hogy viszont). Ha nem akar megmondhatta volna, hogy NEM ha IGEN akor mire vár? Most nemtudom gyors voltam vagy mi, de olyan kedves volt aztán hírtelen meglepődött vagy nem tudom. Direkt ki tettem egy elég jó képet (szép ruhában) és beszivecskézte, nemértem. Én azt érzem nem tudja eldönteni. Gyors nem lehetem, mert már sokszor írtunk...


dec. 26. 14:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem fog, mert én teszek róla (hogy ha találkoznánk esetleg)-> magamért fog kedvelni (ha meg csak azt akarja akor VISZLÁT.)
dec. 27. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!