Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor izgul fel egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor izgul fel egy férfi egy öleléstől?

Figyelt kérdés

Barátom mesélte,hogy az egyik exenel az első randin már egy öleléstől is felizgult s elovaladeka volt,mert a csaj hozza simult s ő ki volt ehezve.

(Előtte nem rég lett vége a kapcsolatának arra a lányra egyem izgult fel egy olelesre)

Ennél a lánynal miért?

Mégis azt mondja sose izgatta ot így senki mint én pedig az én ölelésem sem elég erre


Jobban tetszett neki az a lány?

Kérlek írd h fiú vagy lány vagy



dec. 30. 01:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
h fiú vagy lány vagy
dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha normális választ ádáz akkor írd oda mi vagy.
dec. 30. 01:51
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert nagyon rég óta nem maszturbált. Fiúknál ez egy amolyan muszáj dolog, másnem az alvás közben megtörténik.

31f

dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg fiatal volt, azota elmult az a tombolo hormon
dec. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért nem kell beszélni az exszekről semmit. Van aki kidumálja az összes volt kapcsolatát a párjának gyanútlanul, az meg minden lényegtelen momentumra rá fog görcsölni. Ebből ezt kell leszűrni.
dec. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy közben játszott a nő a kezével a műszerével, vagy esetleg finoman a térdét felemelte közben. (F!)
dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert tele a zacsi. Olyankor nem csqk olelestol hanem mindentol feláll nekik.
dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Semmi más nem történt csak egy hosszas sima ölelés,22volt,mikor velem találkozott csak egy évvel volt idősebb..előtte 2 hónappal volt kapcsolata előttem meg egy évvel,és kapcsolat alatt sem izgul fel egy hosszú öleléstől.Gondolom jobban tetszett neki a lány mint én.
dec. 30. 07:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan intim volt a helyzet, mindegyik másmilyen, akihez nagyon vonzódsz azzal előfordul. Majdnem minden exem ilyen volt, kettő nem, csak olyannal szabad összejönni, aki egyből gerjed rád.
dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell exekről meg a velük átélt szexről sztorizgatni, mert ez a vége
dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!