Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók közben a fogak is részt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók közben a fogak is részt vesznek?

Figyelt kérdés

Amint kiderült, nincs sok tapasztalatom csók terén :)

Nem filózom rajta túl sokat, mert még a végén pont ez rontaná el a nagy pillanatot :) Viszont egy dolog eszembe ötlött.

Utánaolvastam, viszont erre utalóan semmi kielégítő választ nem találtam.

Addig rendben, hogy a nyelvek játéka, de nekem egyelőre elkerülhetetlennek látszik a "rutin fogorvosi-vizsgálat", már ha szabad így nevezni :)

Szóljatok, ha tévednék, nem tudom ez egyénfüggő-e, stb.

(Nem egy 13-14 éves írja ezt, és rákerestem, ismétlem, nem szeretnék ezzel kapcsolatos megjegyzéseket olvasni, remélem megértitek.)

Köszönöm előre is a válaszadóknak!


2009. jan. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a csókolózásban a fogak nem vesznek részt hiszen úgy vana hogy leírtad a nyelvek játéka

szóval csak nyelv a fog nem kell oda

(ez olyan mint a szopás oda se kell a fog oda csak a száj)

2009. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát nem kötelező, hogy részt vegyenek a fogak, de kiegészítésképp lehet gyengéden harapdálni a partnered ajkát, mert az elég izgató tud lenni :D

de nélkülözhetők a fogak egyébként.

2009. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát valóban... :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jan. 3. 22:38
 4/4 anonim válasza:
100%

már nem azért de a szopásnál is használhatóak a fogak (:

Persze mértékkel...


Am kedves kérdező a fogakat nem szokás csók közben használni.De amint a második hozzászóló mondta az ajak harapdálása irtó igató tud lenni

2009. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!