Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gerinctelenség ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gerinctelenség ez egy lány részéről?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy lánnyal, dumáltunk pár napig majd elhívtam randira. Látszólag minden okés volt, a randi végén rendesen elbúcsúztunk azzal, hogy lesz még folytatás. Azóta a lány eltűnt. Nem ír, nem válaszol, a fb jelölésemre sem reagál, semmi... Nem pofátlanság ez így egy kicsit? Felautózok érte, elviszem jobbra-balra, kifizetem a drága vacsorát, utána a sütit, kávét, sétálunk órákon át, hazaviszem, rááldozom az időmet, energiámat és arra nem képes hogy egy mondatban megírja, hogy bocs de nem vagy az esetem? Meg se kéne indokolnia, csak egy NEM-et írnia és lezárni. Találkoztunk, látott, beszélt velem személyesen, nekem azt ne mondjátok, hogy biztos fél a reakciómtól mert láthatta hogy nem olyan vagyok mint a nagy átlag férfiak... El tudom fogadni a visszautasítást, csak annyit vártam volna el a fentiek fényében, hogy "Szia! Bocs, de nem."

Ez olyan nehéz? Ennyi tisztelet, korrektség, empátia nem szorul valakibe a mai világban? Nem siralmas ez?


jan. 17. 06:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%

Abban igazad van, hogy megmondhatta volna, hogy nem egymást keresitek.

Az viszont szánalmas, hogy felhánytorgatod, hogy felautóztál érte, vitted, fizetted a vacsit, stb.

1-alap, hogy első randin a pasi menjen a csajért.

2-első randin minek kell drága vacsi? Nem is ismered. Elég egy cukrászda és káve, kicsit beszélgetni.

jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Én is azt gondolom hogy kicsit túlzásba vitted az első randit, és ez a te döntésed volt, ne hánytorgasd.

A másik meg az, hogyha nem ír nem reagál nem válaszol, az szerintem egyértelmű NEM. Miért várod hogy ezt még a pofádba is dörgölje?

jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, nagyon konfliktuskerülő a csajszi, és sok anyázást kapott bármilyen lezárásra eddig.

Én ilyenkor ha látom, nincs reakció, akkor egyértelmű a dolog.

Csak igen, amíg az időd telik, dühítő.

jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%

Lehet azért nem valaszolt mert több platformon is elkezdted zaklatni mire észrevette és megijedt tőled.


Egyébként a kiakadásod kicsit intenzív.


Az egyedül bunkó dolog tőle, hogy szó nélkül ghostolt.

jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sok férfi agresszívvá válik, ha visszautasítják. Lehet, hogy te nem vagy ilyen, de te is beláthatod ezt a tényt. Lányként ezt nem kockáztathatja meg ezt, hogy most te ilyen leszel-e vagy sem. A nem válasz is válasz, el kell fogadni.
jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
De igen, gerinctelen. Mondjuk már ki!
jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
A gerinctelen az egy kicsit más, ő csak egyszerűen semmibe vett téged, mert nem jöttél be neki. Nem kell ezen rugózni, van más tündéri csaj, akinek lehet épp te vagy az esete.
jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
De az, de a legtöbb nő ilyen.
jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%
Ismeretlenül nem gerinctelenség. Ha mondjuk évek óta barátok lettetek volna és ismerne jól és tudná, hogy nem válsz egy agresszív álattá, mert visszautasított és ilyen körülmények mellett sem méltat egy nemleges válaszra, akkor az ténylet gerinctelenség. De így ismeretlenül nem az.
jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem tudnék ekkora bunkó lenni, főleg hogyha a fiú ennyire körül ugrált volna az első randin. Szerintem is alap lett volna, legalább azt mondani hogy bocsi mégse egymást keressük. De majd egyszer lehet neki is visszanyal a fagyi, és majd megtapasztalja ő is, milyen szar érzés is tud ez lenni!

Neked kérdező meg csak annyit tudok tanácsolni, hogy ezen lépj túl. És máskor első randin legyél kicsit visszafogottabb..

jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!