Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van így ezzel,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel,hogy a viszonzatlan szerelmet is visszasírja,annyira sivár a szerelmi élete?

Figyelt kérdés
Sok lánynak bejövök,de hiába,ha senki nem hoz igazán lázba, teljesen kiégve érzem magam. Még 5 évvel ezelőtt szerelmes voltam egy lányba viszonzatlanul,ami pokoli érzés volt,rengeteget szenvedtem miatta,de az a durva, hogy esküszöm hiányzik az érzés, mert ott legalább éreztem valami reménykedést,hogy valami tétje,értelme a dolognak. Most meg a teljes érdektelenség, hiába van egy-egy jó éjszakám csinos lányokkal, másnap mindig borzalmasan érzem magam. Az élet egyéb területeit kimaxoltam már többszörösen is,voltak olyan időszakok,amikor direkt nem ismerkedtem,voltak olyanok,h sokakkal találkozgattam,de a szerelem valahogy nem talál rám, még viszonzatlan se. Lehet,hogy túl idealista vagyok,és valami nem létező álomképet kergetek,amit a valóságban senki nem tud megugrani. Mindenesetre nagyon vágyom rá,hogy szeressek valakit,aki viszont szeret,de mintha lehetetlen lenne, ha már annyira kiégtem,h odáig se jutok el,h legalább én szerelembe essek.

jan. 17. 18:52
1 2
 1/13 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nagyon szar dolog ez a kiégés,átérzem. Igazából nem tudok hasznos választ írni, mert ugyanebben szenvedek csak kapcsolat mellett . ..
jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

A viszonzatlan szerelem viszont jó tanító. Megmutatja, hogy mit rontottam el, amiért viszonzatlan lett az a szerelem.

Vagy megmutatja, milyen lányokkal ne kezdjek, mert nem illik hozzájuk.

Visszasírni viszont nem sírom vissza, mert ennek a funkciója, hogy tanítson, hogy a nőknél sikeres legyek.

jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem ilyesmit. Szerintem nem kéne annyira hajtani a szerelmet, ami tudom nem könnyű feladat, de úgy gondolom azért égtél ki, mert hajszolod.
jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, én nőként vagyok ugyanebben a helyzetben xDDD Teljesen átérzem. Csak szeretnék valakit szeretni, mert ez a sivárság borzalmas. Hiába vannak udvarlóim, ha nem jön össze semmi.
jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne sírd vissza, én fél éve konkrétan csak egy adott pasira tudok gondolni aki "szépen" lekoptatott... én a nyugodt kis életemet sírom vissza, amikor kiegyensúlyozottan vártam hogy majd összefutok egyszer egy helyes normális pasival, erre tessék.
jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es,köszönöm!

Évek óta küzdök vele, ez a szemszög egész feldolgozhatóvá teszi! 🙂

jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Örülök, ha segíthettem neked! :)


#2-es voltam.

jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
"csomó mindenkinek kellek, minden másodikat meghúzok miközben nem próbálom egyiket sem megismerni. kicsit megerőltetni magam. de jááj uram! olyan rossz nekem. brühü brühü"
jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,kicsit gonosz vagy így kora reggel. :P

A szerelem más érzés. Szexelni is jobb érzelmekkel mint anélkül. Most ne gyertek nekem azzal hogy az is érzelem ha berakod..xd

jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kiégés stimmel. Most van egy viszonzatlan nem szerelmem, csak vonzalmam – kva ritka már ez is, hogy valaki legalább ennyire hasson rám –, akármilyen rosszul is érzem magam miatta, mégis mindig várom, hogy láthassam. Ezzel szemben másokkal most már chatelgetésre sem tudom rávenni magam, találkozásra is utoljára november végén, mert minek, úgysem fognak meg, ahogy hosszú évek óta senki sem, így már inkább untatnak, idegesítenek, legyenek bármilyen "jó partik" is. Utálom és elkeserít, hogy ilyen vagyok, így érzek, azaz nem érzek.
jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!