Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden hányadik randi végkimen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hányadik randi végkimenetele sikeres, azaz hányadik randiból lesz valami kapcsolatszerűség? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Amiből legalább valami komolyabb testi kontakt, vagy néhány hét szex vagy pár hónapos párkapcsolat kialakul. De ide kell érteni nyilván a több tíz éves kapcsolatokat is.
jan. 18. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
10/7
jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10/1
jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani, mert baromi sok múlik a két félen és a körülményeken.


Olvasok néha egyenesen hajmeresztő randis sztorikat. Na, azok a nők és pasik naponta 10 randira is elmehetnének, akkor se lesz sok esélyük.


Míg mondjuk egy nagyon szerencsés, normális egyén akár az első randiján is szerencsés lehet, ha minden pont jól alakul.

jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

3-as!

Nyilván mindenki a saját tapasztalatát tudja leírni.

jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4


#3 vagyok


Én vagyok az a ritka eset, akinek az első randija sikeres volt - ez pár éve volt, idén házasodunk :)


De általában sokkal több randiba telik, míg valaki megtalálja a párját, így az én tapasztalatomra nemigen lehet alapozni.

jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem a kérdést.


Én akikkel eddig jártam, azoknak többségével már az első randin összejöttem, volt akinek aznap már az ágyában is voltam.


Az, hogy ezekkel a nőkkel végül szétmentem, determinálva volt. Ha a 7. randin jöttem volna velük össze, akkor sem lett volna belőle házasság.

Amúgy volt, akivel 1 évig csak randizgattunk, de őt sem vettem el végül feleségül. Ugyanaz lett a vége, mint az előtte-utána lévőknek, csak több ideig voltunk együtt.


Az, hogy egy nőt feleségül veszek-e vagy sem, nem a randin száma határozza majd meg.

jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

6-os!

A kérdést úgy kell érteni, hogy találkozol 10 nővel és a 10-ből hánnyal lesz valamilyen folytatás, mondjuk mégegy találkozás. Nem úgy, hogy egy nővel hányadik találkozás után derül ki, hogy mi lesz a folytatás.

jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Saját metrika: 10 matchből eggyel jutottam el randiig. Minden negyedik-ötödik nővel volt további randim. Ezekből lett is kapcsolat.

Az első két kapcsolat 4 honapig tartott. A mostani másfél éve tart.

jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fuh. Nekem úgy a 6. vagy 7. randipartnerrel jött össze valami. A többi csak 1 max 2 randira futotta.
jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7


Ja, így már értem.

A statisztika rám nem illik, mivel eléggé elvont ember vagyok, nálam másképp mennek a dolgok.


Pl. innen az oldalról (eddig) 2 nővel találkoztam, és mindkettővel összejöttem már az 1. randin. De már egyikkel sem vagyok együtt.


#6 voltam

jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!