Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Feltételezem, hogy mással is előfordult már ez a helyzet. Ismerkedek valakivel (jelen esetben pasival), aki nem tűnik el, nem ghostingol, de valahogy az érdeklődése elég lanyha. Pár mondatos csetekben merül ki. Soha nincs egy telefonbeszélgetés. A következő randit sem szorgalmazza. Volt rá megjegyzés, hogy majd akar találkozni. Ha én keresem, akkor sem különösebben lelkes.

Szóval, hogy kezelitek ezt? Szóvá teszitek, hogy bocs, ez így nekem kevés? De minek? Hiszen az érdeklődésének belülről kellene fakadni. Vagy hagyjátok elhalni a dolgot? Vagy elköszöntök tőle?


jan. 21. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy ez nekem kevés és zárjuk le az ismerkedést.
jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi
jan. 21. 09:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresem többet. Aztán ha jelentkezik, megkérdezem, hogy akkor mégis mit akar. Mert ez így kapcsolatnak kevés.
jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fűzők hozzá sok reményt. Az a férfi aki komolyan gondolja megállíthatatlan.
jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kapcsolatnal meg nem tartunk, csak ismerkedesnel, de annak is kevés. Jeleztem már neki, bizonygatta, hogy de, ő akar ismerkedni, csak most elfoglalt, blablabla.
jan. 21. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5#

Ismerkedésnél sem elfogadható. Pláne mert ilyenkor még annyi minden van amiről rengeteget lehet beszélni. Nálunk netes ismerkedés volt. De már másnap telefonon is beszéltünk, illetve videochateltünk.

jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Akkor már meg is van a prioritási sorrend és nem te vagy az elején.

jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Így van, erre jöttem rá én is. Csak nem értem, hogy mi ez a duma, hogy ő még akar ismerni, blabla. Na, mindegy, tudom van ilyen.
jan. 21. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar ismerni? És hogyan? Ha nincs ideje kapcsolatra, térjünk rá vissza később.
jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
A párommal a netes megismerkedés után napi 10-15 órát chateltunk, hulyultunk, flortoltunk. Ha ennyire erdektelen lenne, en elengednem.
jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!