Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyen helyzetben mit csináltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ha bejön nektek egy adott fiú, akkor hogyan próbáljátok a szimpátiátokat jelezni felé? pl.: személyes, vagy facebook beszélgetésekben stb.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. jún. 28. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
sok mosoly, esetleg testi kontakt (ezalatt értem a kéz, kar, csípő hozzásimulását), facebookon kerülöm a béna rövidítéseket és béna smiley-kat, de helyzettől függő hogy hogy fejezem ki hogy tetszik nekem :) próbálok értelmes dolgokat írni :D
2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erdeklodok felole, figyelmes meghallgatom, sikereinek lathatoan orulok, problemaira probalok tanacsot adni. Visszakerdezek az elozo beszelgetusunkkor felmerult dolgokra, pl. Na hogy ment a... (Pl vizsga, vagy akarmi)
2014. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ÖM..figyi...:D Én kb.

1.legyek a haverja barátja :P :)

2.Kerüljek hozzá közelebb..Pl.:Járjunk el moziba mint haverok ...

3.Aikor már sokat beszégettünk haverja vagyok ...

na akkor monom neki vagy ő mondja hogy próbálju meg

2014. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
veszel egy szál virágot és oda adod neki... (én már csináltam) XD
2014. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!