Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjatok a férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjatok a férfira?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, karácsony után pár nappal írt rám.

Ismertük egymást régről, de pár éve nem találkoztunk.

Első beszèlgetèsekben elmondta, hogy a 7 éve tartó kapcsolata már fél év után szétcsuszott, de gyorsan jött egy gyerkőc és egymás mellett maradtak.

Azonban elhatározta, hogy nem élheti le az életet, keres mást.

Azóta beszélgetünk, 3-szor találkoztunk.

A volt párjának lakást keresnek, mert még együtt élnek nála. Találkozni is csak titokban, pedig a volt párja tudja, hogy ismerkedik.

Meddig kell "csendben maradnom "és türelmesen várni, hogy ne csak 1 találkozó legyen pár órára...?


jan. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ezt jól elhitted 😅😅😅😅
jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg jól át vagy b@szv@. Esze ágában sincs különmenni a nőtől, csak szeretőket tart évek óta és most te vagy az (a többi mellett).
jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy a pasik semmi újat nem tudnak kitalálni! Mégis mindig van, aki beveszi. Már 30 éve is ilyeneket kamuztak, amikor én voltam ilyen helyzetben. Most 48 vagyok.

Meg az a másik, hogy együtt élnek, de nincs szex már évek óta ilyen-olyan okból kifolyólag. Sajnos még nem tudnak szétmenni a pénz, a gyerek meg istentudja mi miatt.

Szóval addig fogja ezeket a kifogásokat mondani, amíg elhiszed. Ha okos vagy, akkor most szakítasz. Ha olyan buta, mint én, akkor elpazarolsz 2-3 évet és akkor szakítasz.

Töled függ.

jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felteszem a kérdést,vajon miért is él még mindig valakivel egy fedél alatt az illető,akihez elvileg semmi köze,de felesleges...Nyilván tudjuk,hogy full kamu.Ezt te is érzed.
jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!