Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezem, hogy számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem, hogy számotokra mit jelent, amikor azt várjátok el az adott partnertől, hogy gáláns legyen veletek?

Figyelt kérdés
Miben és hogyan szeretnétek, ha ez megnyilvánulna. Kort is írjatok.

2022. okt. 3. 20:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%

Viselkedjen úriember módjára (engedjen be maga előtt az ajtón, segítse le a kabátomat, stb.).


Tudom, hogy van egy anyagi értelmezése a szónak, de számomra ezt jelenti.

2022. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
5%

Amikor társkeresőn ezt írja ki egy lány, az magyarra lefordítva ennyit tesz, tartsál el, mert nő vagyok.

Mindezt a kőbányai panelrengeteg,1,5 szobás lakásából írogatja mindenkinek, a kis félszobából.

2022. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Beszéljen és bánjon velem tisztelettel, éreztesse, hogy fontos vagyok neki, legyen udvarias.
2022. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
10%

2-es!

Telitalálat,én is így gondolom.

Sajnos az ilyen paneltelepi kis szobából kiszabadult lánykák akarják a világot megváltani, a bolti eladós melójukkal együtt.

2022. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
15%

Ilyet manapság nem szabad már!

Ne erősítse a patriahátust kérlek!

Semmi megkülönböztetés nem megengedett.

2022. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Kinyitja az ajtót, fel és lesegíti a kabátomat, kinyitja a kocsiajtót segít beszállni. Étteremben kihúzza nekem a széket. Ide sorolnám a kézcsókot is. Az udvarias kommunikációt.Hogy engem maga elé helyez bizonyos szituációkban, például mikor fáztam akkor levette a kabátját és rámadta.

Nem elvárás de jól esik hogy a párom ilyenekre is gondol. 33/n 31#f

2022. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%

Pl alap, hogy randin a férfi fizet.

32N

2022. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
1%

6# 7# Tessék szépen betartani az egyenlőséget nektek is.

A feminizmus rátok is vonatkozik ám!

2022. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Először tudni kéne, hogy mi az a feminizmus barátocskám.


Am ha ennyire zavar a feminizmus akkor gondolom meleg vagy?

2022. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Igazi férfit nem zavar a feminizmus, (más hogy a kérdésnek és a válaszoknak köze nincs a feminizmushoz),esetleg a bántalmazókat, nőgyülölőket. Igy aki nem tiszteli a feministákat az tiltólistás nálam.
2022. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!