Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálja a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja a csaj?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal,megbeszéltük randizunk. Múlt héten ráírtam hogy beszéljünk erre eltűnt.. Soha nem fordult még elő ilyen, mivel helyes vagyok meg sportos is. Miért tűnt el?


Elvileg sokat dolgozik,de miért nem szól?



jan. 25. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet kombinálni,hogy mi lehetett az oka, pl előfordulhat,hogy lopott profilképpel regisztrált, de ezen kívül is megcsinálják,hogy minden előzetes ok nélkül letiltanak.
jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu a csaj, ezt tudom
jan. 25. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
nem érdekled
jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
#2 Ettől még simán mást választhatott, és nem köti az orrodra. Velem megtörtént,hogy a hétvégére megbeszélt randiból nem lett semmi, mert közben összejött mással, és akkor ő még gerinces volt. De akadt aki aznap reggel mondta le, mert állítólag vendégei lesznek, de egész nap fenn volt a viberen. Van ilyen és olyan is,de többnyire nem jelentik be,hogy közben lapátra tettek, hiába hiszed magadról,hogy mennyire jól nézel ki, ettől még más lehet a befutó.
jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar veled találkozni. Hogy miért? Ezt csak ő tudja!
jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte legyek halovány lövésem sincs! Lehet kibékült az exével, lehet több vasat tartott a tűzben (ahogy a pasik sem egy nővel leveleznek sokszor ugyebár...) és más ügyesebb volt, lehet csak gondolt egyet és női szeszélyből úgy döntött mégsem vagy annyira szimpi, hogy élőben is látni akarjon passsz...

Akármi is viszont az oka, a lényeg: olyanon rágódsz akivel még csak nem is találkoztál! Engedd el a storyt haver, nem ér ennyit. Azt írtad nem fordult még elő ilyen - akkor ha 10-ből 9 gólt berúgsz miért ezzel az egy esettel foglalkozol???

jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van, elengedtem ennyi volt. Köszi!
jan. 25. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
üdv az átlagos pasik világában :D
jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Nem vagyok átlagos hidd el
jan. 25. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet, hogy ez a túlzott magabiztosságod ijesztette el? Miért nem írsz neki mégegyszer és kérdezed meg?

Lehet beteg vagy tanul. Én akkor szoktam eltűnni.

jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!