Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jön le nektek ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön le nektek ebből?

Figyelt kérdés

Szóval, kicsit hosszú lesz. Köszönöm, ha szánsz rá időt és elolvasod. Még a történet előtt el kell mondjam, hogy mellette van egy rossz párkapcsolatom…De aztán felbukkant egy férfi. Régebb óta ismertük egymást a pasival, de valahogy sosem vonzott… Sokat hajtott nálam, de eléggé szereti a nőket, nem akartam csak egy strigula lenni. Aztán jó sok próbálkozása után, megtört a jég, lefeküdtünk.

Olyan az ágyban, hogy sose gondoltam volna. Minden igényemet kielégíti. Jópárszor találkoztunk, de nem csak szexelni! Jól éreztük magunkat, fogtuk egymás kezét, ölelkeztünk, csókoloztunk, együtt aludtunk. Elkezdtem egy picit érezni felé, de ezt nem mutattam, általában mindig is ő keresett engem, én őt nem nagyon. Tudni kell, hogy neki van most egy kisebb betegsége, amit kezeltetnie kell, és vannak nehéz napjai, emellett pedig rengeteget dolgozik. És a napokban el kezdett kissé hanyagolni. Aztán pár napig megint olyan jó volt minden. Most pedig megint én úgy érzem, hogy húzott egy féket, mert a napokban jó ha este eszébe jutok, és megkeres. És elkezdtem kicsit behisztizni, de hiába, ő is fújja a magáét, hogy gondjai vannak, stb…Ti ezt mire vélnétek? Én 25 vagyok, a pasi 40.



jan. 27. 04:13
A kérdező szavazást indított:
Már nem érdekled
Nem kell túl reagálni, lehet, hogy most nehéz időszak van az életében
Felejtsd el
Érdekled, csak húzott egy féket
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha te nem is keresed, én nem azon csodálkozom hogy ő csak este keres téged... Hanem hogy egyáltalán keres. Miért kéne tepernie annyira, ha azt érezteted hogy nem érdekel?
jan. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem te vagy az egyedüli
jan. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan rossz a párkapcsolatod, akkor szakíts először.

Szerintem van valakije egyébként.

jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak jelzem, hogy ti nem vagytok egy pár. Akkor keres mikor kedve van, vagy épp ideje. Simán lehet másokkal, neked is van párkapcsolatod!

Szemrehányásnak, hisztinek itt nincs helye ezt gondolom. :)

jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Okok:

1.

Ezeknek több nőjük van és rotálják őket.

2.

Lefeküdt veled, strigula megvolt.

3.

Gondjai vannak, és nem tud top formában mutatkozni, ezért inkább hanyagol.

4.

Elkezdtél hisztizni, és nincs szüksége cirkuszra.

jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!