Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek/Nektek mi adja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek/Nektek mi adja a legtöbb önbizalmat?

Figyelt kérdés
Persze azon kívűl hogy magamat gyözködöm....
2013. máj. 5. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A meggyőződés,hogy érsz valamit.
2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bővebben?
2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
elsővel egyet kell hogy értsek!!
2013. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bövebben:Nem tudok felszabadul és sokszor teljesen másmilyenek mutatkozok mint amilyen vagyok,szóval nem érzem igy jol magam.Mindenktől ezt hallom hogy gyözködjem magam,de hát évek alatt nem sikerült.Én meg már bámit megtennék...... :(
2013. máj. 5. 23:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen-igen sok idióta jön ezzel az önbizalmas dologgal,csak azt elfelejtik hogy ez nem ennyire egyszerű dolog


Csak úgy elhatározásból nem fog nőni az önbizalmad.Ahhoz pozitív visszajelzések kellenek.Ha azt akarsz akkor változtass a külsődön.De egyéb dolgok is növelhetik az önbizalmat.Például sportolhatsz vagy küzdősportra járhatsz így kemény csávó válhat belőled ami miatt nőhet az önbizalmad,a csajok is az ilyen férfiakra buknak

2013. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy az őszinteséget le kell pontozni :)
2013. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#7


Ezek a marhák mindenkit lepontoznak akik nem álomvilágban élnek :D

2013. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csaj vagyok :D

külsőből annyira adok magamra amennyire csak lehetséges...

2013. máj. 6. 01:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja hogy csaj vagy?Az már más tészta


Figyelj,ha nem vagy válogatós fajta akkor könnyen találsz magadnak pasit.Ha akarsz küldhetsz nekem képet magadról és elmondom az őszinte véleményem a külsődről.Bár gondolom hogy nézhetsz ki,az ilyen csajok általában szépek :)

2013. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk, kedves kérdező. Ugyanebben a cipőben járok én is. Csak a szűk baráti körben tudok az lenni, aki vagyok, máshol egy kis szende, csendes kislány.

Te hány éves vagy, és mióta van ez nálad?

16L

2013. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!