Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek lehetnek ami azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek lehetnek ami azt bizonyítja hogy csak a pénzem miatt randizik, ismerkedik velem?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, en 22 ő 25 es valamiert eddig csak én fizettem, eleg sok dolgot vettem neki mindig próbálom meg lepni valamivel.

jan. 27. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát először is ne vegyél neki semmit, nézd meg hogy reagál, illetve próbáld olyan helyzetbe hozni, hogy neki kelljen fizetnie. Miről beszélgettek? Szóban van a pénz? Az anyagiak? Hívd el egyszerű programokra, mondjuk sétálni, olyan programokat csinálj amik nem kerülnek semmibe. Nézd meg, hogyan reagál.
jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezen talán azelőtt kellett volna elkezdeni agyalni, kérdező, mielőtt kéretlenül elkezdted volna ajándékokkal ("meglepetésekkel") bombázni.
jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Te hibád ha lepattint hirtelen az ajándékok és kajálások megvonása után.
jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
És miért veszel neki dolgokat?
jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha ronda es dsgadt vagy es a csaj jol nez ki,akkor teljesen igszsagos komprnzecio,h sjandekokat adsz es mindig te futetsz minden progit.
jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
5. Ha cserebe meg ia dughatja ,mert a szep kos testeert felesëegesen elverni a penzt.. akkor mar prosti .
jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sétálunk, beszelgetunk kocsiban es ugyan olyan jó volt a tali mint pl amikor étterembe mentünk volna
jan. 28. 05:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát te vitted el ilyen irányba a dolgot. Ezekutan gáz hirtelen beszüntetni. Ezért nem kell ennyire megjátszani magunkat a kapcsolat elején.
jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az hogy mindig próbálod meglepni valamivel, az mit jelent?

Hogy viszel neki valamit vagy nem, hanem csak próbálsz vinni valamit.

Csokit, vagy virágot vagy mit?

jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok dagadt se ronda, jó módban élek szerencsére. Egy helyen dolgozunk mas munkakorben vagyunk, munka utan pl mindig veszek valamit neki a sparbol, most kiprobaltam h nem veszek semmit, kocsi helyett setaltunk meg minden szóval szerintem nincs para
jan. 30. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!