Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a tény hogy kéregetők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tény hogy kéregetők, aláírásgyűjtők, néha hittérítők előszeretettel leszólítanak, de csajok sosem szólítanak le, az bizonyítja hogy szar pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát ezek szerint nem vagyok ijesztő, mert aki akar tőlem valamit, tarhálni, az aláírásomat valami hülyeséghez, még jehova tanúi is vannak hogy minden para nélkül leszólítanak az utcán nap mint nap.

Viszont csajok sosem szólítanak le. Sosincs olyan hogy valaki azért szólít le, mert tetszem neki. Soha. Mindig csak azért mert akarnak tőlem valamit maguknak, de sosem azért mert én kellenék nekik.

Ez így önmagában véve bizonyíték arra hogy szar pasi vagyok?


2023. okt. 3. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül. A nők zöme nem akar kezdeményezni, úgy tartja a férfi dolga.
2023. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Ne azt várd hogy a nő kezdeményez!! Menj a nők után! Kapsz pár 100 elutasítást - megalazast ! Azért vagy férfi hogy eltudd viselni.



Életképtelen

2023. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt várod, hogy az utcán leszolitson egy nő? Akkor egyedül fogsz maradni. Férfiként neked kellene kezdeményezni.
2023. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hű... Figyi, én egy alapvetően kezdeményezés párti nő voltam egész életemben, de soha nem szólítottam le random pasikat az utcán. Ha társaságban, vagy hasonló közegben megtetszett valaki, akkor tudtára adtam, randira hívtam... Stb. De random idegeneket zaklatni totál más kategória. Egyedül fogsz meghalni, ha a csodára vágysz, teljesen mindegy, milyen pasi vagy.
2023. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De érdekes hogy azok le tudnak szólítani akik akarnak tőlem valamit, nevezetesen a pénzemet, aláírásomat, segítségemet. Olyanok is vannak hogy turisták szólítanak le útbaigazításért vagy öregasszonyok hogy segítsek cipelni nekik valamit stb.

De sosem szólít le senki azzal a szöveggel, hogy pl. tetszel nekem és szeretnék veled meginni egy kávét. Még direktebb szövegről meg még álmodni sem merek, annyira irreális, sosem fordult még elő ilyen velem.

2023. okt. 3. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ebben mi a furcsa, hogy akik útbaigazítást kérnek vagy pénzt gyűjtenek, azok leszolitanak? Mást is. És mást sem szólítanak le azzal, hogy tetszel, erre ne is számíts.
2023. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
He?
2023. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, nem tűn túl.. intelligensnek:D
2023. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!