Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők hogy értékelik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogy értékelik az ilyen közeledést?

Figyelt kérdés

Ha közterületen, vagy tömegközlekedési járművön/helyen megszólítja őket egy átlagos (normálisnak kinéző, ápolt megjelenésű) 30 körüli férfi?



Veletek volt már ilyen?


jan. 27. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogyan szólítja meg, mit mond.
jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Meg attól is, hogy néz ki.
jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, de ha nekem is szimpatikus az illető és éppen jó hangulatom lenne, akkor belemennék.

Mondjuk el sem tudom képzelni, hogyan szólítanának le engem.

jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha tetszik, akkor jol. De ha semmit nem szeretnek tole, akkor elharitom. Nincs a megszolitaskor toreno csoda, vagy tetszik az illeto, vagy nem.
jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól, hogy hogyan csinálja, de általánosságban nézve nem igazán szeretem az ilyen leszólításokat. Ha kedves, udvarias és nem túl nyomulós, akkor végülis nincs vele bajom, de akkor se vagyok oda érte.

Volt már velem ilyen, utcán és tömegközlekedésen is, a legtöbb elég kínos volt és semelyikből nem lett semmi. De mindenkit kedvesen utasítottam vissza.

jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem nyomul túlságosan, csak barátságos, és tetszik is, akkor örülnék neki. Az élőben való ismerkedés híve vagyok amúgy is.
jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt. Ez a korosztály nem érdekel.
jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem volt ilyen. De ha tetszene a férfi örülnék neki. Az mindegy mivel szólít meg, ha tetszik akkor elkezdek vele beszélgetni, ha nem akkor nem. Csak az a gáz hogy 10 évvel fiatalabbbnak nézek ki, úgyhogy tuti valami tini próbálkozna be max😂😂
jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor pozitívan értékelik. Ha nem, akkor negatívan.
jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Nyugi, mindenkinek a fiatal nők kellenek 😁
márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!