Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szerintetek gáz ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Az szerintetek gáz ha valaki Facebookon próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol jó már virtuálisan, itt mondjuk nem, élőben meg nem szeretik a nők ha zaklatják őket, net-en meg kényelmesebben tudnak válogatni is.
ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
58%
Úgyis van barátja annak, akinél nyomulsz, hi hi hi :P
ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak a válaszadás %-a meglehetősen alacsony szokott lenni...
ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
46%

4.


Szerinted ez számít bármit is? (Ha igen, akkor elárulom, hogy nem kellene, mert nem több ez, mint egy like-dislike rendszer, semmi több)

ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20:05 Maximálisan egyetértek. Elsődleges lesz a külső és sokszor a pénz ilyen esetben. Emiatt értelmetlennek tartom a "ráírogatásokat".
ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha valakinek sikerül megismernie a megfelelő társát, akkor utána teljesen mindegy lesz, hogy hol ismerte meg.


Hogy te most társkeresőn kezdesz beszélgetni, ismerkedni, vagy itt, vagy facebookon vagy bármilyen közösségi oldalon az teljesen mindegy.

ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Ahhoz nem lennék elég bátor hogy net-en csakúgy ráirjak egy nőre, annyira személytelen. Élőben meg ma már nem menő sőt konkrétan zaklatásnak veszik a nők ha próbálok velük kommunikálni, pedig én élőben akarok ismerkedni nem a net-en.
ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt sajnáltam, hogy kb. nem olvasta el az üzeneteket senki (Társkereső vagy közösségi oldal). Ha valakinek nem vagyok szimpatikus , semmi gond. Nem a szerelmes levelek korszakát éljük már, pedig igényesen megfogalmazott levelek voltak, amiket írtam.
ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Irhatsz te bármit ha a képeid alapján nem felelsz meg a mai férfi ideálnak.
ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!