Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programötleteket találhatnánk ki, ami nem mindennapi/ érdekes?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit színesebb programokkal feldobni a kapcsolatunkat, valahogy mindíg a filmezéshez jutunk, bármit is tervezünk. Sajnos nemigazán vannak barátaink, így az, hogy duplarandi vagy hasonlók nem igazán játszanka, bár olyan is érdekelne hogy hol barátkozhatnánk össze mas párokkal. Mégjobb lenne ha nagyrészt pénztárcabarát ötletek lennének, hiszen egyikünk még diák.

Sétálni is járunk,szóval ez nem olyan újdonság



jan. 28. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, túrázás, utazás valami helyre, ahol meg nem voltatok. Mozi, színház, beulni valahova. Koncertek. Most hirtelen ennyi jut az eszembe.
jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"valahogy mindíg a filmezéshez jutunk, bármit is tervezünk"

Mit terveztek, amit végül nem valósítotok meg?

jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek clsincs balami hobbija? Pl sport, zene? Abba behonhatná a másikat.


Kereshettek közös hobbit, mi pl társastáncolni kezdtünk.

Mindkettőnknek vannak barátai, szóval nálunk az ilyen kisebb házibulik/társasozások is játszanak. Visszajárunk a koliba, ahol laktunk korábban, szoktak jó programok lenni.

Kettesben gyakran megyünk együtt beülni valahova étterembe. Még jobb, ha van pl élő zene.

De gyakran megyünk művészfilmekre, vagy stand-upokra, lehet koncertekre járni, szabadulószobába (igaz, ez drágább), kirándulni, szaunázni (néhány edzőteremben is van, diákkedvezmény stb), korcsolyázás most télen nagyon jó, plusz utána kürtőskalács meg forraltbor stb.


Szerintem menjetek társastáncolni, és ismerjetek meg ott más párokat, aztán kezdjetek társasjáték esteket szervezni :D

jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A túrázást én is tudom javasolni. Cégek közül nekem eddig a wanderwell jött be. Csak ne egy téli Tátra túrára neveztek be, mert az egy kicsit erős terep tud lenni, hiába javasolják akár kezdőknek is.


Ezen kívül még havervagy eseményre is elmehettek.

jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedős kártyapaklit is vehettek, amiben olyan kérdések vannak, amik soha nem jutnának eszedbe, de nagyon érdekesek. Mi nagyon jókat beszélgetünk ezekkel a férjemmel. Ezenkívül mi kirándulni szeretünk, keresgélhettek valami csoportot fbon, ami jár túrázni.
jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha más párokkal is ismerkednétek ajánlom egy swinger club vagy hasonló kipróbálását. Bár tudom sokaknak ez már nem fér bele, de nem mindennapi
jan. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Singer klub, mint ismerkedési lehetőség 🤣🤣
jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Setshelyen ass el dolgokat es a koordinatskat add meg.


Mas: hol volt az elso csok ,stb stb. Ott rejts el apro kis bonbon darabot.



A lakasban is lehet ilyen memorisra alapulo keresojatekot csinalni.

jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!