Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik hogy állnak a frissen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy állnak a frissen szült nőkhöz? Undorodnak a megváltozott testtől, vagy nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten párkapcsolatról beszélek, hanem ha egy nő egyedül marad a terhességével és mondjuk úgy ismerkedik meg valakivel, hogy mondjuk pár hete szült és még nyilván nem nyerte vissza a régi alakját. Vannak férfiak akik így is, nem tökéletes alakkal el tudják fogadni a nőt (a gyerek apjával minden kapcsolat megszűnt és nem is lesz már semmi), vagy kerülik az ilyen helyzetben lévő nőkkel való ismerkedést? Nyilván a nő nem apuka pótlékot keres , csak szeretne boldog lenni.
jan. 29. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Szóval magyarul.Valaki mástól kipottyantott egyet majd gyorsan az első béta pasira ráakaszkodni mert már nincs másik lehetőség.Havonta meg max egy szex mert a baba fáradt vagyok fáj a fejem meg ilyenek.Na köszi de nem.
jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Pont forditva.imádják a tejcsárdákat. A nők teste ilyenkor tele van vitaminnal is, pirospozsgások az egészség maximumán vannak.
jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 1-es látszik a pontszámodból, mennyire értelmes vagy. Én kérek bocsánatot, hogy amikor 2 hónapos volt a gyerek akit "kipottyantottam" megcsalt a férjem és új életet merészeltem kezdeni....

Ostoba vagy.

jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes "kérdés". Igazából nem is értem. Pasik hogy állnak egy frissen szült nő testéhez. Mivan? Leginkább sehogy, álljon hozzá a férjünk/pasink/akárkink, de ez a többesszám? Ja hogy egy terhesség alatt egyedül maradt nőről van szó. Itt meg az veri ki a WTF mérőt hogy ugyan ki az akinek a szülés után az az első gondja hogy pasit újítson és az mit szól hozzá. Szóval tuti férfi írta ki a kérdést, és nem az éles kések közül.
jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. És ha valaki mondjuk 4-5-6 hete szült és mondjuk a terhessége eleje óta egyedül van, akkor nem vàgyhat arra, hogy ne legyen egyedül? Nyilván nem a testiségre gondolok, hanem a lelki oldalra. De kár volt itt a sok hülye miatt (tisztelet a kivételnek nyilván) feltenni ezt a kérdést. Sziasztok!
jan. 29. 18:04
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, itt ne is várj normális válaszokat. A megcsalt anyuka vagyok. Kaptam már meg más válaszban, hogy a férjemre erőltettem a gyereket, biztos azért csalt meg. Pénzéhes is voltam már, undorító dagadt disznó is. Csak mert egyedül vagyok a babámmal.
jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1%

12-es!

Aki szülés után hízik 20 kg-ot és kétpofára tömi a süteményeket meg rántotthúsokat befelé azt te minek nevezed?

De úgy őszintén mert sajnos ez a magyar valóság.

jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki 4 hete szült, még bőven a gyermekágyas időszakban van, tehát kevéssé valószínű, hogy bármilyen pasinak mutogatja magát akárcsak alsóneműben. Főleg, ha még mindig erős a vérzése. Plusz még nem élhet nemi életet sem. Valamint egyedülálló anyaként egy csecsemővel könnyen lehet, hogy egy pisilés vagy hajmosás előrébb szerepel a kívánságlistáján, mint a pasizás. Szerintem ez a kérdés totál értelmetlen. És nem vonom kétségbe egyáltalán sem a vágyát, sem a jogát arra, hogy valaki szeresse, illetve valakit szerethessen. Sőt. Ezt kérem, senki ne magyarázza bele a válaszomba.
jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha frissen szült, akkor más kellene legyen a prió jó darabig. Az meg, hogy utána esetleg keresel valakit, és még nem vagy fitt. Szerintem így is lesz jelentkező, arról nem is beszélve, hogy tudsz tornázni is. De most van fontosabb dolog is szerintem, ha tényleg most született.
jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
14 több a dagadt pasi...azt még a terhességre se tudják fogni a zabálást meg a piálást😅😅.
jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!