Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudok valamit kezdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit kezdeni a múltammal vagy csak egyszerűen titkoljam el és hazudjak?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, férfi. Eddig egy randiból sem lett komoly kapcsolat, mert amikor megismerik a múltam akkor számukra: túl nyomasztó, lehangoló, nagyon negatív stb. Már próbáltam, hogy eltitkolom és csak a pozitív részleteket emelem ki de előbb utóbb úgyis kiderül, hogy mik történtek velem amikor oda jutunk, hogy megismerni a családot, testvéreket. Vagy például miért van műtéti sebem stb, miért nem tanultam tovább stb.


Nem drogoztam, nem alkoholizáltam, még nem is cigizem soha. Odafigyelek magamra, az egészségemre. Amik történtek inkább családon belüli erőszak apám által, éhezés, rablás, hatalmas adóság, alkoholizálás. Nem általam, hanem ő általuk, én 18 évesen elmenekültem és azóta dolgozom. Fehér bőrű amúgy, nem roma származású.


Megértem, hogy félnek, de körülbelül esélyt sem adnak, hogy bizonyítsam ki vagyok. A legtöbb esetben még le is tiltanak.


jan. 31. 10:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kérdezik, akkor ne beszélj róla! Ha kérdezik, akkor mondd el!
jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk dolgozd fel. Azt hiszed, neked volt csak rossz gyerekkorod?
jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Feldolgoztam és tovább is léptem. Ennek semmi köze ahhoz, hogy megakarják ismerni és amikor elmondom akkor megijednek mindentől benne.
jan. 31. 10:37
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretnek igazán azért lépnek le.
jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

4#

Szerintem itt más is lesz. Nekem a párom nagyon durva dolgokat mesélt el, mondjuk nem ismerkedéskor, meg nem is annyira a kapcsolat elején. Ledöbbentem. De eszembe nem jutott emiatt kidobni.

jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

#6


Ezek 3-6 hónapos ismerkedések körülbelül.

jan. 31. 10:50
 7/34 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném, hogy úgy átlag havi 2 randi jött össze 1-1 ismerkedés során. Szóval nem minden nap vagy minden héten többször.
jan. 31. 10:52
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
Írtam nem szerelmesek beléd azért tűnnek el.
jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

"megakarják ismerni és amikor elmondom akkor megijednek mindentől benne."

Ne beszélj túl sokat erről, és pár hónapos imeretségnél ne menj bele az ijesztő részletekbe. "családon belüli erőszak apám által, éhezés, rablás, hatalmas adóság, alkoholizálás" - ez így tényleg ijesztő és sok egyszerre.

jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom, hogy ezek történtek veled.

Én megértelek, mert az én hátterem, múltam még ennél is rosszabb és van bőven az én részemről is szégyellnivaló.

Azt tudom mondani, hogy vannak, akik elfogadnak ezekkel a dolgokkal együtt.

Csak arra számíts, hogy aki elfogadja, az nem átlagember lesz, hanem vagy hasonló háttérrel rendelkezik és ő is traumatizált, vagy simán csak "furcsa" személyiségű, vagy bizonyos esetekben lelki élősködő, bántalmazó szóval nagyon résen kell lenni.

jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!