Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy éjszakás kalandom volt , de valamiért annyira megfogtuk egymást amennyire nem számítottunk rá . Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Valahogy a kisugárzása miatt meg a kémia miatt ami nagyon meg volt köztünk . Azóta ..?

Figyelt kérdés
.. folyamatosan beszélünk minden áron látni szeretne de külföldön él . Belga származású. Dehát anyagilag egy ilyen út számomra nagyon megterhelő lenne. Felajanlotta nekem hogy segít a repülőjegy árában és szívesen fogadna egy hétvégére . Folyamatosan beszél a családjáról személyesen ismerem őt , megbízhatónak tűnik mikor együtt voltunk nagyon tisztelte a határaimat. Iszonyúan szeretném látni de félek egy kicsit az úttól meg attól hogy ő segít nekem benne . Szeretem megoldani a saját dolgaimat nem szeretem ha más tesz nekem egy szívességet anyagilag. Egyszerűen nagyon szimpatikus számomra és látni szeretném. Mit gondoltok erről? Van mitől tartanom?

2023. szept. 24. 11:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ő jöjjön ide, ez a véleményem. Bizonyítsa be, hogy nemcsak szexre vagy/lennél újra.
2023. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Csak azt mondta egyszerűbb lenne ha én mennék
2023. szept. 24. 11:04
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ne engedj neki! Jöjjön ő, ha többet akar és kész.🤷
2023. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg az lenne egyszerűbb ha ő jönne :D ennyi, nehogymár te fuss utána ha ő akar bizonyítani..
2023. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne egyszerűbb? Talán neki lenne egyszerűbb. Az meg, hogy hétvégére.... Lesz kin levezetnie a fáradt gőzt? azzal bizonyítaná, hogy te is tetszel neki, ha ő jönne le. Végülis ő a férfi. "Egyszerűbb..." Vicc!

Szerintem hagyd a gyereket!

2023. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy csak szexre akarja. Én hagynám hogy fizesse. Nehogy már még te fizess azért hogy egy férfivel lehess :D
2023. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%
A tipikus kűfődi, aki a csóróbb országbéli "elveszett" lányokat keresi társaságnak. Akiknek az imponál, hogy kűfődi...
2023. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, volt nekem is egyéjszakásom és később jöttem rá, mennyire megfogott engem a másik (nem a szex miatt) és mit megadtam volna ha folytatódik (sajnos nem). De! Azzal egyetértek, hogy ilyenkor itt van a férfi esélye, hogy bizonyítson. Mitől lenne egyszerűbb ha te mennél? Nem hiszem. Ha valakit nagyon akarsz látni megoldod, és Belgium nem a világvége. De logikusan belegondolva neki olcsóbb M.O. mint neked fordítva és ő férfi. Pedig nem vagyok régimódi, de szerintem most itt neki kéne jönni.


Egyik barátnőm (akinek a szüleinek nagyon irigylésre méltó kapcsolata van) szokta mondani, hogy amelyik férfi nem teszi meg érted (nincs konkrét dolog, mindig amiről épp szó van), az nem érdemel meg. És itt nyilván nem arra céloz, hogy csak a férfi fusson a nő után, mert ennek két oldalról kell jönnie, de valahol igaza van. Nem tudjuk kioltani teljesen az evolúció dolgokat. Vannak helyzetek, amikor igenis a férfinek kell megtenni a lépést és én is azt látom, hogy egy olyan férfinek akinek igazán kell a nő ÉS látja, hogy van is esélye, az megy utána és megszerzi.

2023. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál kint külföldön? Na akkor ő is tegye meg! Mi értelme annak, hogy pénzt adjon az útra, amikor ha ő menne hozzád, hiszen annyira hajtogatja hogy látni akar? Ő a kezdeményező fél kérdező, akkor tessék úgyis cselekedni!


Ha te mész lehet oda vágná, hogy ő álta a kiruccanást és mivel nem ismered nem tudhatod minek teszed ki magadat! Szerintem baromi nagy intő jel hogy a családjáról hadovál, hogy ismerkedni akar, de mégis "könnyebb" lenne neked utazni...Lusta menni hozzád és mivel már megkapott így azt hiszi rángathat mint egy bábut. Őszintén szólva ha nem egyezik bele abba hogy ő utazzon, akkor a válasz egyértelmű: Nem gondol ő komolyan semmit...

2023. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azért azt ne zárjuk ki teljesen hogy nekem is bejövős . És egyenlőre főképp külsőleg mert lelkileg nem ismerjük még annyira egymást . Látok rá esélyt hogy lelkileg is közel kerülhet hozzám. De egyenlőre kifelé vagyok egy hosszú parkapcsolat utáni szakításból és jó lenne valakivel időt tölteni aki vonzó számomra. Nem csak neki vannak ilyen jellegű szándékai velem szemben ez fordítva is igaz . Azon túl hogy jó lesz látni szeretném ha megismétlődne köztünk ami azon az éjszaka történt . Mert még soha nem éreztem azt hogy valakivel ilyen jó lett volna köztünk a kémia
2023. szept. 24. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!