Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet megismerni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerni olyan egyetemista korú lányokat, akik kevésbé buliznak, isznak, cigiznek, drogoznak, füveznek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ezzel a lányok nagy százalékát kiszűröm. Nem feltétlenül arról van szó, hogy lenézem ezeket a dolgokat, inkább arról hogy ezekben én nem tudnék társ lenni. Tehát ha valaki szeret bulizni és a párja nem, akkor az valamilyen szintű problémát szülhet a kompromisszumkész kapcsolatok esetén is.


19 F



febr. 5. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon sok ilyen lány van, csak azokat észre sem veszed. Hol? Munkahelyükön, egyetemen, tinderen, utcán.
febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi anno Yu-Gi-Oh párbajklubban találkoztunk ilyen csajokkal, de gondolom manapság ez már nem pálya.
febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ültünk a parkban pl barátnőmmel, könyvtárban voltunk, vízpart közelében...ilyenek.
febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves legelső válaszoló lehet, hogy van benne valami, hiszen sosem objektív a perspektívánk.
febr. 5. 21:10
 5/19 A kérdező kommentje:
Ahol jelenleg vagyok egyetemen is vannak yugioh versenyek azt hiszem. Még nem jutott eszembe ott próbálkozni, de nem rossz ötlet.
febr. 5. 21:12
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Egyetemeken. Nem hiszem, hogy annyit változott volna a világ, mióta végeztem, de akkoriban nagyon sok normális, nem drogos, ivós és állandóan bulizós lány volt például a jogi karon, vagy az orvosi, gyógyszerész, közgáz és egyéb olyan egyetemi szakokon, ahova jellemzően sok lány jár.
febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mármint oké, hogy valaki parkban ül, könyvtárban vagy ilyesmi de csak úgy nem mehetek oda gondolom és nem is lehet előre tudni biztosra semmit sem szerintem.
febr. 5. 21:15
 8/19 A kérdező kommentje:

Valószínűleg jobban reprezentálja a valóságot amit írtok, viszont mégis elveszettnek érzem magam azon téren, hogyan lenne érdemes felépíteni egy kezdeményezést. "Áh, látom te is ülsz" annyira nem tűnik működőképesnek. xD

Edukáljatok kérlek, nem akarok tolakodó lenni, vagy diszkomfortot okozni senkiben.

febr. 5. 21:19
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt hiszem, én tökre örültem volna, ha odajössz bármilyen ürüggyel.
febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Ne úgy ülj oda, hogy mindenképpen dugni akarsz.
febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!