Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a rendes rondákat ha kedvesek meg minden?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nyomul rám sajnos a társkerről akik álmaim akarják teljesíteni csak kb meg se lehetne velük jelenni sehol mert szégyen. Tokás puffadt fejűek, alkatuk sincs, egy tömb az egész ember.

És mivel eleinte át voltam verve a képekkel, így szóba álltam velük. Normális csetek telhívások mennek, teljesen gentlemanak, komolyat keresnek.

(Így jóhogy rendesek ha nem ugrálhatnak nőről nőre)


És igy olyan helyzetben vagyok hogy jókat beszélünk csetelünk, miért kell ezekkel "keménykedni", hogy ketekperec elutasítom tiltom törlöm, miért akarják kiprovokálni hogy megbántsam és sértődgessenek összevissza, miért nem húznak el maguktól? Miért provokálnak konfliktust hogy nekem kelljen elküldeni lerázni és rám legyen terhelve az hogy én legyek a rossz gonosz nő, aki elutasítja meg akit fel kéne képelni is?


Meg minek nyomulnak ilyen emberek egyáltalán bárkire is, akik tükörbe se néznek?


Es a rendességgel vagy pénzzel akarnának kompenzálni. Miközben mindenki tudja, nyilvánvaló, hogy nem lennének rendesek se meg önzetlenek sem, hűségesek se, ha nem így néznének ki ahogy.


De rámterhelik a gyökér nő szerepét aki elutasítja meg felszines és nem csukja be a szemét.



#lekoptatási trükkök
máj. 3. 18:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod szó nélkül őket?
máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De pont nem akarok én lenni a gyökérnő. Ezek miatt. Pont ezt akarom elkerülni.
máj. 3. 18:26
 3/33 A kérdező kommentje:

Szóval ilyenek miatt nekem fel kéne vennem egy olyan szerepet aki nem én vagyok. Aki köcsög es tilt es töröl es bunko akkoris ha szépen megírom hogy nem egymást keressük.

Minden esetben én leszek a sz.r.

De én nem vagyok az. Es ilyenek miatt nem is akarok olyanná válni sem.

A normális az lenne ha vennék a lapot alapbol hogy nem vernek át képekkel. Rám se írnak.

Nem pedig az hogy kiprovokálják egy nőből azt hogy gyökérkedjen elutasitson ghostoljon vagy egyenesen küldje el a másikat.

máj. 3. 18:29
 4/33 A kérdező kommentje:
Ezek így lealacsonyitják a nőket egy köcsög elutasító nőkké. Egy nő nem tud egyszerűen nő maradni miattuk. Hanem le kell hogy süllyedjen idáig hogy koccoltató szövegeket írogat, vagy ghostol tilt, és kényszerűen fel kell venni a főgonosz gyökér felszines szerepet.(habár a ffiaknak nqgyobb ehhez a szókincse is.)
máj. 3. 18:40
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Te el vagy tévedve. Elutasítani valakit nem gyökérség. Magyarázkodni sem kell.

Én is sok nőt elutasítok. Ez az élet része mindkét nemnél.

máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De a szemükben az. Lesüllyesztenek.
máj. 3. 18:49
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit gondolnak idegenek, akikkel sose fogsz találkozni?
máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok lealacsonyodni a szintjükre hogy ők voltak azzal gyökerek, hogy eleve kamuznak a képpel, aztán elvárnák azt hogy az igazi arcukat elfogadja vki csak mert jót beszélgettek, gyökerek azért is mert saját maguktól nem lépnek le, hanem ráterhelik ezt a nőre hogy elmondhassák azt, hogy a nő a gyökér.

Azaz ők nyernek ezzel, mert sikeresen lehúzták a szintjükre. Sikeresen lehet szidni a nőt.

máj. 3. 18:58
 9/33 A kérdező kommentje:

Engem meg ne szidjon senki. Egy gyökér meg végképp.

Nem akarok az ő szintjükön lenni. Le akarnak rántani arra.


"1 oda" nekik.

máj. 3. 18:59
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fognak az emberek szidni ezer dolog miatt. Semmi közöd ahhoz, mások mit gondolnak rólad, ahogy másoknak sincs, te mit gondolsz róluk. Gondolatrendőrségnél még nem tartunk.
máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!