Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerekesszékes lánnyal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekesszékes lánnyal való ismerkedésnél hogyan ne érezzem kényelmetlenül magam?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy a nem sajnálatra van szüksége, abból kapott már eleget. Viszont nem tudom mit kezdjek azzal, ha kényelmetlenül érzem magam, hogy beszélgetés közben le kell rá néznem, mintha emberként is lenézném, neki fel kell néznie rám. Ez talán furán hangzik, de remélem értitek.

febr. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Igen, értem. Nem kell ismerkedni vele. Ennyi. Ha már az elején zavar, akkor mi lesz itt később?

Én is sajnálom a testi fogyatékossággal élőket, de sajnálatból nem fog boldog kapcsolat kialakulni.

febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Le lehet pontozni az elsőt de igaza van. Ha nem vagy elég érett (és nagyon nem vagy) ha már ez felvetődött benned.
febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Találkozás után majd érezni fogod hogy ez neked kellemetlen vagy nem az…
febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ő ehhez hozzá van szokva, csak neked furcsa a helyzet. Ne gondold túl.
febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Az elsőnek igaza van, sokszor az igazat azért nem szeretik az emberek kimondani, mert bántó.
febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ülj le ha beszélgettek. Ha nincsen gerinc problémád, gondolom tudsz ülni.
febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megálltok és beszélgettek, ülj le és figyelj arra, hogy ekkor egy magasságban legyetek (ha van is, ne a bárszéket válaszd). Más esetekben törekedj arra, hogy rá nézz és ne le rá, azaz olyan (még ismerkedéshez megfelelő) távolságba állj, hogy természetesen tudd tartani a fejed. Ne nyúlj és beszélj át a feje felett. Egyébként neki tényleg természetes ez a helyzet és ő is úgy helyezkedik, ha tud, ahogy neki kényelmes.
febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabor49 ***** válasza:
68%
ha ez zavar akkor ne ismerkedj vele
febr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél te is egy kerekes széket, ülj bele, és így egyenrangúak lesztek.
febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!