Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívom valahová a lányt - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívom valahová a lányt - ha vonatozni, vagy tömegközlekedni kell, az miért kizáró ok? Ciki, a többi utas miatt, kényelmetlen, derogál, inkább kocsival, egyéb? Pl. Egy Badacsonyi kirándulásra, Egri várnézésre, ilyesmi cca. 200 km-es távra gondolok.

Figyelt kérdés

Pest megyei faluban lakom, helyben mondhatni nincs semmi, unalmas, először még elmegyünk cukrászdába, vagy sétálni, a helyi tóhoz... aztán eszembe jut, hogy még nem is voltam Szegeden, menjünk már el megnézni, és jön a kifogás, hogy az messze van, meg sokáig tart, meg amúgy is vonatozni kellene, szóval inkább maradjunk itthon filmezni... Mivan?! Lányok, mégis mi a gond egy ilyen kirándulással?

31/F


2022. júl. 29. 12:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Az a gond hogy nem lehet csakúgy akkor lelépni amikor mi akarunk. Ráadásul rengeteg idő oda-vissza plusz ottlenni

Meg az hogy ismerkedésnél feleslegesen messze van, inkább párhónapos kapcoslatba képzelem el.

2022. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... mondjuk 5-6. randinak.akár okés is lehet.


Első randi viszont egy közeli városközpontban legyen inkább, ahova külön jöttök, külön mentek.

2022. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, akkor a többi helyszínt már végigjártátok és ez többedik randi lenne? Lehet a kiszemelted otthonülő típus.
2022. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
200 km a MÁV vonalain egy örökké valóságig tartanak. Én csak vidékre megyek haza anyuékhoz így, ami picit több mint 100 km de bőven elég. Kirándulni nem indulnék el ilyen távolságra vonattal én sem. Néha nagyon idióta a menetrend, és ahhoz igazodni megint csak a macera. Vonattal csak úgy mennék, hogy ott aludni 2 éjszakát, de ha annyit nem is akkor csak egyet, azért az is jobb mint a vonat után loholni.
2022. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd, akkor szerintem oké elmenni utazgatni. Első randira nem fog senki 'száz kilométereket utazni.
2022. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gond hogy nem lehet csakúgy akkor lelépni amikor mi akarunk. Ráadásul rengeteg idő oda-vissza plusz ottlenni. Meg az hogy ismerkedésnél feleslegesen messze van, inkább párhónapos kapcoslatba képzelem el."

Ez igaz, viszont ha valaki azt mondja, hogy inkább maradjunk otthon filmezni, az már nem az a fázis, ahol hirtelen le kell lépni, mert gázos a randipartner. Szerintem simán otthonülő lányt fogott ki.

2022. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"gond hogy nem lehet csakúgy akkor lelépni amikor mi akarunk" - Erre nem is gondoltam, valóban fura lenne 200 km-ről egyedül hazajönni...


Van akit mondhatni első igazi randira hívtam (kolléganő, régóta ismertem, kávézóban sokszor voltunk együtt). Ismeretlenül 4-5. randin tértem rá, összességében 4 lánnyal randiztam, de egyik sem díjazta az ötletet... Én pedig nem szeretek helyben lenni (furán is érezném magam ha pl. egy ismerős odajönne, na meg nem vagyok otthon ülő típus).

2022. júl. 29. 13:27
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért 4-5. randin még kissé korai. Illetve szükségtelen: ha jól alakulnak a dolgok, annyira egymással vagytok elfoglalva, hogy egy kis uncsi program is megteszi. Utazgatni ráér, amikor már egy pár vagytok.
2022. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kirándulok de ha vonattal kell menni messzebbre akkor az ne egynapos móka legyen már hanem legalább egy éjjelt aludjunk ott meet így nagyon kevés lenne az idő nézelődni.
2022. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok, akik szeretnek túrázni, várost nézni, és vannak, akik nem. Vannak, akiknek oké a vonatozás, másoknak meg csak az autó. Azért kompromisszumot is lehet hozni. Nézd meg, amit szeretnél, egyedül, ketten meg menjetek valahová közelebb.
2022. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!