Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Általában minden nap beszélünk. Ez a második, hogy előfordult az, hogy nem jelentkezett pár napig, pedig láttam elérhetőnek. Tegnap a hűségről kezdtem posztolni, mert bevallom, hogy másik nő volt az első gondolatom illetve levettem a közös képünket is.

Reggel rám írt, gondolom amiatt, mert látta ezeket....

"Szia Baba, hogy vagy? 😘"

Én annyit válaszoltam, hogy "!! Nem akarok veled beszélni, tudnod kellene, hogy miért és ne nézz mégegyszer hülyének"


Elolvasta, látta, de nem válaszolt.Pedig ma többször is volt online 5 percre.


Nekem tudjátok mi furcsa, ha ilyen üzenetet kapnék és a másik fontos, próbálnám megmagyarázni vagy vmi.


Nektek mi a véleményetek úgy aaz egészről?



febr. 7. 18:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Tehát közölted, hogy nem akarsz vele beszélni, és most meg vagy sértve, hogy nem szól hozzád. Nem vagy egy könnyű eset!
febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Figyelj, 3 napja egy kva szót sem írt! De tényleg annyit sem, pedig volt online! És utána is csak akkor, amikor már leszedem a képeinket! Hát bocsi, de én nem szoktam napokra eltűnni egy szó nélkül! És múltkor azt mondja, hogy azért nem írtam, mert fáradt voltam! 😃😃😃😃 Egy perc megírni egy üzenetet....
febr. 7. 18:58
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy fontos, leesett, baba?
febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Hány évesek vagytok?


Mert azért ez nem egy felnõtt reakció, hogy ahelyett, hogy a félelmeidet a pároddal beszélnéd meg, a facsére posztolgatsz ilyen ködös kirohanásokat.



Adott erre egyéb okot?

febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Adott! Nem bízom benne. Letagadta a feleségét, mikor megismertem!
febr. 7. 19:01
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit érsz neki, minek izgassa magát? Hamar lesz majd másik lyuk, nem sír utánad.
febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Okés szóval veled csalta az asszonyt, de te benne maradtál mint szeretõ?

Ez akkor egy ismétlõdõ dolog, tudtad mit kapsz, csak azt hitted majd megváltozik?

febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7. Nem, elváltak miattam. És azt hittem, hogy mellettem majd más lesz. De nem
febr. 7. 19:07
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Felesége van.


És te ki vagy neki?

febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, most láttam, hogy írtad, hogy elváltak.
febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!