Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Általában minden nap beszélünk. Ez a második, hogy előfordult az, hogy nem jelentkezett pár napig, pedig láttam elérhetőnek. Tegnap a hűségről kezdtem posztolni, mert bevallom, hogy másik nő volt az első gondolatom illetve levettem a közös képünket is.

Reggel rám írt, gondolom amiatt, mert látta ezeket....

"Szia Baba, hogy vagy? 😘"

Én annyit válaszoltam, hogy "!! Nem akarok veled beszélni, tudnod kellene, hogy miért és ne nézz mégegyszer hülyének"


Elolvasta, látta, de nem válaszolt.Pedig ma többször is volt online 5 percre.


Nekem tudjátok mi furcsa, ha ilyen üzenetet kapnék és a másik fontos, próbálnám megmagyarázni vagy vmi.


Nektek mi a véleményetek úgy aaz egészről?



febr. 7. 18:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%

Nem bonyolult ez arany anyám. Egyáltalán nem az.



Szóval nem csak a szexben, de jogilag is kihasznál.

Azért akar házasodni, hogy meglegyen a státusza.


Te meg olyan hülye vagy már megbocsáss, hogy még a megcsalást meg a hazudozást is elnézed neki.



Már komolyan nem tudom mi az istenf@szát írjak neked, hogy végre elhidd, hogy ez a férfi nem szeret, csak használ. Egy hazug ember ígérete sokat nem ér. Ha egy házasságban is felrúgta az esküt, szerinted az adott szava számít neki?

Ez a srác egy sétáló red flag, a két szemeddel látod mit csinál, de te túl naív vagy hogy elhidd.

febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
31. Neki hosszú távon nem érné meg Magyarország, mert most is 5000 eurót keres és az EU-ban dolgozik, Ciprus szintén EU tag. Azért egy 2x-esen diplomázott 4 nyelven felsőfokon beszélő személyről beszélünk....
febr. 8. 09:11
 33/34 anonim ***** válasza:
Oké,rendben,csak tudod,a diplomái száma abszolút nem szépíti meg azt a tényt,hogy nem vesz komolyan,sőt,gyakorlatilag lesz...r.Ugyanis napokra eltűnni szó nélkül gyakorlatilag ezt jelenti.
febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A saját kollégáimnak,még talán a felettesemnek is hiányzik,ha egy vagy több napig nem kommunikálunk.Aki meg szerelmes,az bele is pusztul általában,ha nem beszélhet a szerelmével.Ennyit erről...
febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!