Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi az elrettentőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az elrettentőbb egy nőnél : ha 30 felett több, mint pl. 30 férfival volt együtt szexuálisan, vagy ha eggyel sem?

Figyelt kérdés

febr. 7. 19:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
26%
Akinek 30 hapsival volt dolga az eleg nagy lelki roncs .. vagy a masik eset hogy mar nem akar kefelni legalabb mindenkivel , vagy sosem novi ki es mindig masra fog vagyni elobb utobb..
febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magsm lelki roncsnak.Szertetem a jó stexet,imádok csak úgy sz.opni.Viszont egy kezemen megszámolom mennyi olyan férfi volt,aki olyan szenvedélyes,mint én,és rögtön egymásra tudtunk hangolódni.Azon kivül még volt pár,aki tudott is dugni.A többit meg hagyjuk.Az,hogy magától felálljon,bírjon két percnél többet,nem nagy elvárás.Az se,hogy ne csak berakja és annyi.Ha meg én mondom mit csináljon megsértődik.Senkivel nem kínlódok.Lenne miből válogatni még most is.Ha meg szetelmes vagyok nem kell más,mert csak azt akarom.
febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló, ledes izzó van nálunk 2 évente ég ki, a párom cseréli, én max 2 szer cseréltem addig beviszem az elemes lámpát míg haza nem ér. Úristen több pasim volt mint 2, most kicserélem az összeset a lakásban.
febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Én nem a 22 voltam, hanem csak a 23.
febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Igazából egyik változat sem jó. Ha eggyel sem, akkor valószínűleg valami probléma lehet a személyiségében, ha ilyen sok akkor vagy fehérmájú, vagy nem tud lelkileg kötődni.
febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
22 gondolom aki tudott dugni egyiknek sem volt vekony a farka ha meg rovid volt akkor vastag. Notol olyant meg nem halottam hogy atlagos hossz es vekony farku ferfu de megdugta..
febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Pedig sok a kisfaszú pasi akinek még vékony is...
febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

22es vagyok.

A legkissebb az olyan 12 centi volt és nagyon vékony.Az egyik volt,aki jól megdugott.A legjobb szex a ferjemmel volt neki 18 centi nem tudom milyen vastag,de pont jó,nem vékony és jo kemény,hozzá se kell érnem már áll magától.Teljesen mindegy a méret.Aki tud az tud,aki meg nem akar nem tud.Mert sokaknál még a szándék se volt meg.Se csókolózni,se normálisan megforgatni.Csak berakni.Egy random dugásnál nem is mindig baj,ha csak arra az öt percre van kedved.De,akivel legalább egy órát együtt töltök,csináljon is valamit.

febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más - nekem a kevés. Nem valószínű, hogy megtalálnám a közös hangot egy szűzzel az ágyban.
febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se gond az a lényeg ezen a téren hogy legyen aktív sexben. Lehessen vele vadulni :)
febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!