Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem lehet a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után randiztam egy sráccal.

2 hétig dumáltunk, nagyon sok mindent elmondott magáról, én is neki. Szinte már ott tartottunk, hogy nincs téma. A hétvégén találkoztunk, eléggé nagy szájú férfival volt dolgom. Nekem ilyenkor kell idő, hogy feloldódjak. Egész délután együtt voltunk kocsikáztunk, sétáltunk, megittunk egy üdítőt. Csipkelődött velem, hozzám ért többször is, párszor megfogta a kezemet is. Viszont néha viccelődik a szex témával is, ami kicsit dühítő. Mert azt hittem komolyabb férfi. Randi után egyből irt, viszont újabban feljött viccelődésből testi dolgokkal, illetve mással is el kezdett piszkálódni és órákig nem írtam neki vissza. Aztán mivel leláttamoztam gondoltam visszaírok neki, hogy mi volt a gondom. Azóta se válaszolt, azóta eltelt fél nap….



febr. 12. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Csak szexre kellettél volna
Hülye, ne foglalkozz vele
Alapból ilyen a stílusa
Megsértődött
Semmit sem akar
Nem tetszhettem neki
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Reménykedjünk nem uazzal a férfival volt dolgunk.

Amennyiben a válasz nem, akkor csak szex, ha a válasz igen, akkor is csak szex.

febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

"Viszont néha viccelődik a szex témával is"

Hát nem tudom...én nőként is szoktam. Nem mindegy miket mondott és hogy?

febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. kommentelő milyen megyében laksz?


Köszönöm a válaszokat!

febr. 12. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapest
febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Friss ismeretségben ne viccelődjön a szexszel. Majd ha már konkrétan szexeltek. Addig csak lihegős kiéhezett lúzer benyomását kelti.
febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogyan van tálalva a humor. Nekem pasiként a szerves részét képezi a humorérzékemnek a szexuális humor és nagyon nagyon ritkán égettem meg vele magam. Nyilván van, hogy a másiknak teljesen jól tálalva se jön be, vagy nem érti, vagy mindent sértésnek vesz, de ez rendben van, nem illik mindenki össze. Valószínűleg sértődősnek és karót nyeltnek gondol téged a "megmondásod" után, így már nem kíváncsi rád.
febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan, hogy meglehet/megvan a maga helye, ideje.


Egy kezdő randizási fázisban sztem pont nem illik. Barátok közt pl.: ahol kialakultak a szerepek és nem arra megy ki, hogy lefektessen, ízlésesen bele is férhet.

febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!