Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért háborodott fel azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodott fel azért, mert nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ma elmondtam egy idősebb házas férfi barátomnak, hogy rám hajtott egy férfi, vagy legalábbis flörtölni/ismerkedni akart velem, de én nem nyitottam. Amúgy is ma találkoztunk először és csak pár szót váltottunk... Miután ezt elmondtam az ismerősömnek, kiakadott, hogy nem adtam esélyt a fickónak...


Miért érdekli őt, hogy én ismerkedek vagy sem? Még olyat is mondott, hogy beleütne a falba olyan ideges, meg hogy menjek akkor apácának...



febr. 14. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert elmebeteg szegény
febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából jó és aranyos ember, csak ez a reakciója lépett meg.
febr. 14. 20:43
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

2


Miért nem hagyod, hogy megdugjon? Csak egy éjszaka, most az már nem oszt nem szoroz.

febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért érdekli őt, hogy én ismerkedek vagy sem?"

Miért mesélsz neki ilyesmiről?

febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert reméltem, hogy aranyos kis sztorinak tartja majd a Valentin napi kis "kalandom", meg amúgy is jóban vagyunk, gyakran látjuk egymást stb
febr. 14. 20:51
 6/15 A kérdező kommentje:
A hármas válaszolónak üzenem, hogy nem érdekel a dolog. 😅😅😅
febr. 14. 20:52
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6



De miért? 😐

febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Pedig nyilván azért kapta fel a vizet, mert ezt személyes elutasításnak vette. Valószínűleg pont ma akart rádpróbálni. Valentinnapon hátha hamarabb dobod a bugyit.
febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Én is valami ilyesmire gondoltam, hogy magára vette az elutasítást.


Ezek szerint van rá esély arra, hogy akar tőlem valamit? Elvégre ha nem érdekelném, akkor mit érdekelné őt az, hogy mit csinálok..

febr. 14. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de miért jó ez neked? Idős hozzád és házas..
febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!