Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznál olyannal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál olyannal akivel megvan beszélve a randi de addig nem ír, nem keres?

Figyelt kérdés

Pl cseteltetek, néha összefutottatok már pár percekre. Aztán egy hosszabb rendes randit is lebeszéltetek pár nap múlva tehát ismét találkoztok és több órás lesz.

Csak épp addig meg le se ejt kb. Nem ír, nem hív, nokontakt van.

És ha el is mennétek a randira ezek után, hogy állnátok hozzá?



febr. 16. 06:24
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Kulcsszó még a csenddel verés is. Csak a rendszer mindig felülírja a megadott kulcsszavakat.
febr. 16. 06:24
 2/41 anonim ***** válasza:
50%
Alapból nyilván rossz jel, bár én általánosságban megjegyeznék annyit, hogy nekem pl pár nappal a randi előtt már nincs sok kedvem csetelni, mivel azt érzem, hogy úgyis mindjárt találkozunk és élőben jobb beszélgetni
febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Valnetinra se irt annyit se hogy boldog valentint. Aznap semmit nem írt. Meg alapvetően se ír. Nem hív.

Most elképzelve a randit is vagy akár szexet majdnan, szerintem én mindig ezt fogim kapni hogy randi vagy szex után is le vagyok sz.rva.

Elment a kedvem is tőle. Elmegyek ugyan randira de lehet tök mogorva fejjel tolom végig majd, mivel teljesen kedvtelen lettem.

febr. 16. 06:53
 4/41 A kérdező kommentje:
Randi után meg nézhetem megint napokig a sötétséget a telomon. Az ilyeneknek vmi kommunikácios zavaruk van? Szexelni tudnak de beszélni meg nem megy?
febr. 16. 06:57
 5/41 anonim ***** válasza:
32%

Mer Valentínnak hívnak?

Amúgy nem találkoznék így vele, kell a napi kontakt.

febr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Azert mert ha semmit nem is ír, de legalabb akkor valentinnapra odaböföghetett volna vmit ha már meg akar d.gni, legalább ennyit tenne bele.

Én se találkoznék vele csak kivételes, mert most érünk rá mindketten biztosan. És szerintem essünk tul rajta zavarjuk le, és zàrjuk is le most akkor, ne kelljen heteket várni a kövi randira hogy kiderüljön hogy sz.r az egész.

febr. 16. 07:07
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
szóval lefeküdnél így is vele?
febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
63%
De ha leakarod zárni akk tedd meg most. Nem is húznám az időt.
febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Es azután simán törlöm és nem lesz bennem a kényszer sem, hogy lessem a telefont miatta.

De akkor nem én láthatom rosszul, másnak is elmenne a kedve így.

febr. 16. 07:24
 10/41 A kérdező kommentje:
7 akivel beszélni se lehet azzal semmit nem lehet szerintem. Mellette már aszexnek kezdem magam érezni is. Eddig ugyania volt bennem vágy kémia, mára meg már semmi vagy utálat talán.
febr. 16. 07:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!