Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni,ha hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni,ha hosszútávon senki se tud érdekelni,még rövidtávon se tudok senki iránt se lelkesedni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kiégtem. A tinder, meg a sok vacak applikáció valszeg ehhez nagyban hozzájárult,de már élőben baráti társaságon keresztül megismert csajok se hoznak lázba. Túl sok a lehetőség,és mindig azt érzem,h találok jobbat. Nem tudok lelkesedni, nem tud érdekelni senki, de egyébként nem csak párkapcsolati téren érzem ezt, hanem az élet minden területén. Megvan mindenem, egy kellemes komfortban vegetálok,és nem hoz lázba semmi,nincs motivációm. Járok pszichológushoz, de ő se nagyon tud erre mit mondani.
febr. 16. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A pszichológus csak végighallgat, ad két tanácsot azt jól van. Neked kell kimászni belőle, nem teheti meg helyetted senki.

Kiégés esetén jó szünetet tartani és olyan dolgokkal foglalkozni amelyek által kiegyensúlyozott vagy.

Azt kéne elérni.

Úgy kéne hozzáállni az egészhez, hogy nem a párkapcsolat, szerelem tehet kizárólag boldoggá, békéssé.

Ha eléred ezt a szintet és közben jobb emberismerővé válsz sokkal több esélyed lesz egeszseges párkapcsolatra valakivel. Míg hajszolod addig sose fog összejönni.

febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Emberismerőnek nem vagyok rossz, mindig is kiszúrtam,ha valaki nem őszinte vagy ilyesmi, sokszor meg kifejezetten normális kedves lányokat látok,de ennek ellenére valamiért nem tudok lelkesedni irántuk se,hiába látom,h amúgy egy rendes ember az illető.

De nem csak kapcsolatok terén van ez,hanem minden más téren, én örülnék, ha valahol találnék valamit,ami lelkesít,mindegy hogy az kapcsolat e vagy valami teljesen más.

febr. 16. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak nő vagyok. Mostanra eljutottam odáig, hogy például az ismerkedésre már a szex sem motivál, pedig eddig legalább az elég hajtóerőt jelentett. Inkább letudom masztival. De nincs meg a nyugalmam igazán, mert tisztában vagyok vele, hogy mennyire nem egészséges és jó ez így.
febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem találkoztál még titokzatos ÉS érdekes emberrel, akinek igazán széles a látóköre.

Az élet egyéb területén pedig, ha önmagadtól nem tudsz gondolni semmire (bár ezt erősen kétlem, mindekinek van valami ami felpezsdíti a vérét) - akkor talán próbáld ki ezeket a minden-nap-valami-olyat-csinálok-amit-azelőtt-sohasem challenge-eket (kezdve az olyan semmitmondó dolgoktól, h tanulj meg főzni valami mást, rántottán kívül is, de akár valami új sport: falmászás pl, vagy vitorlázás, vagy lovaglás. Vagy menj be egy sztriptíz bárba. Akármi.). Talán önismeretre is lelsz általuk.

febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van egy szinten: szerintem nincs különbség ember és ember közt, nincs különleges ember, ebből adódóan meg lehet csömörleni belőlük, az tuti.
febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy igazából nem is akarsz kapcsolatot?

Egyetlen normális nővel se volt randid?

febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!