Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak miért ragaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért ragaszkodtok az első randin ahhoz, hogy fizessetek?

Figyelt kérdés
30+-os nő vagyok, 30-as, 40-es pasikkal szoktam randizni. A legelején közlöm mindig, hogy szeretném állni a fogyasztásom, sorolom is a főbb okokat. Egyrészt dolgozom, van önálló keresetem, ahogy ideális esetben a férfinak is. Másrészt az egyenjogúságban hiszek minden tekintetben, nem akarom azt érezni, hogy a számla fizetése fejében tartozom neki valamivel. Harmadrészt ezzel azt közvetítem a férfi felé, hogy valóban ő érdekel, nem pedig az anyagi helyzete. Negyedrészt semmi sem garantálja, hogy az első randi után lesz második, előfordulhat, hogy élőben nincs meg az összhang, akkor meg végképp miért rövidítsem meg.

febr. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
26%

Én nem ragaszkodom.

Értékes ember vagyok, tehát egy nő is simán meghívhat egy kávéra. Utána visszahívom majd a 2. talin.

febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
12%
Igen jobb az,amikor en fizetek es nincs pic.sogas,ha vmi miatt felallok onnan es otthagyon aztan tiltom.
febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem egybrészük (tisztelet a kivételnek) azt várja, hogy ezért cserébe szexet kap.



Ha nem hiszed, próbáld ki, hogy meghivatod magad, de aztán nem fekszel le vele. Csak vigyázz, ne legyenek agresszív a pasi viszonzásul, mert sajnos van arra is példa.

febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
57%

Én egyetértek veled, ugyanígy gondolkodom a fizetésről. Mégis, ha látom, hogy a pasinak fontos, hogy az **első** randit ő fizesse, akkor a következőt meg én fizetem vagy még a délután folyamán meghívom valami másra.


Én sem szeretek hercegnősdit játszani, de ha látom, hogy jól esne neki, akkor hadd fizesse azt a forró csokit, majd visszahívom.

febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
24%
Ha a leírtakból úgy állsz hozzá, hogy "ezzel azt közvetítem a férfi felé, hogy valóban ő érdekel", akkor az oké, sőt, még tetszik is, jól is esik, végre egy nő, aki nem fél kifejezni az érdeklődését + felfogja az egyenjogúságot. Viszont - de nem pont rád értem, de ennek kapcsán az jutott eszembe - hogyha egy nő azt hangoztatja nekem, hogy van neki is önálló keresete, meg hogy ő egy strong independent woman, stb, akkor az red flag ... minek ezt hangoztatni? Hogy nézne ki az, ha a férfi is ezt hangoztatná, hogy ő egy önálló erős férfi... , miért kell ezt hangoztatni, aki hangoztatja az nem stimmel... kb mintha valaki azt hangoztatná, hogy ő szobatiszta. Ok, köszi ezt az infót 😅
febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
71%

Jó alacsonyra rakod a lécet. Én akkor fizetek, ha nem akarok semmit a fazontól. Amúgy meg hordozzon a tenyerén, cserébe én is jó fej leszek.


Mások meg csodálkoznak, miért szarik a fejükre a pasijuk. De itt Istennőnek fognak tartani, nyugi, a sok ruppótlan ingyenpncibubus.

febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
22%
Csak nem a strong independent woman femcel-ek pontozták le az 5-öst?😅 Kinek inge, az már magára is vette 😁
febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem férfiak részéről ez egyszerű udvariasság, erre nevelte őket az apjuk jó esetben. Velem meg sosem fordult elő, hogy egy kávé vagy pohár bor áráért elvartak volna bármit is cserébe. Ha az első randit a pasi fizeti, a másodikon már felajanlom, hogy visszahívom. Én ezt a számla felezgetestnem szeretem meg barátokkal sem.
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
54%

Te kérdező egy álomnő vagy a pasiknak 😆

Engem aki nem tudott nem akart meghívni semmire az instant kuka .

Eltelt pár év hogy értékes embernek tartsam magam, nő vagyok, nyissa ki az ajtót, legyen képes udvarolni.

Alap elvárások egy férfival szemben.

De hozzáteszem újra: nő vagyok!

febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
25%
9-es és te mit tudsz nyújtani egy férfi számára azon kívül, hogy lyuk van a lábad között? Mi tesz szerinted egy férfi számára értékes nővé?
febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!