Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezért tényleg el kell vennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért tényleg el kell vennie az embernek magától a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm akivel beszélgettem,hogy áll kapcsolati témában és azt mondta,hogy mióta eljött a munkahelyéről kicsit magába fordult pedig ugye rengeteg ismerőse van és nem a munka meg a munkatársak hiányoznak neki hanem az emberek.Szóval,hogy kevesebbet van emberek közt kicsit eltávolodott magától is és így nem akar senkit sem addig míg kicsit helyre nem rázódik.De nekem az jutott eszembe,hogy egy párkapcsolatban sem csak fent van folyton az ember akkor amíg lent van szakítson amikor meg fent akkor össze jöjjenek,aztán így tovább?

És mi van ha az ember sokáig nem érzi magát a topon akkor inkább ne is ismerkedjen?Nekem ez nagyon mai társadalmi trendnek tűnik,hogy csak akkor ismerkedj ha csupa happy vagy,jó tudom ismerősöm a kisugárzását is mondta,hogy nem olyan és ezt mások is észreveszik.Ja meg azt mondta ha ilyen állapotban összejönne valakivel akkor az biztos,hogy nem a megfelelő személy lenne mert neki most nem olyan a kisugárzása.



febr. 21. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt békén, jó? Nem kellesz neki.
febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi kedvem ismerkedni olyankor, amikor szarul vagyok, de ha valakit eleve ismerek és azt gondolom, jó pár lennénk talán kivételt tennék.


Te nem kellesz neki, ennyi. Ne zaklasd.

febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Sztm amíg nincs jól ne is ismerkedjen az ember...
febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális ember, te meg azon nyígsz, hogy nem dughatod meg.
febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén pls
febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ó istenem első kettő fogom a fejem írtam,hogy ismerősöm vagyis beszélgetni szoktunk.Egyébként mindig boldog képeket posztol mindennap a facebookra szóval fene se gondolná,hogy nincs formában.
febr. 21. 15:07
 7/31 A kérdező kommentje:
Ja most olvasom a többiek se értelmeznek
febr. 21. 15:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy mindenki értelmez. Tőled veszi el a lehetőséget szerinted. Ha pasi lenne, leszarnád.
febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te akarsz vele ismerkedni, akkor nem krva mindegy? Én azt a trendet nem értem, amikor emberek úgy gondolják, aki szingli, annak minden pillanatban vadásznia kellene a következő párját. Én lassan egy éve szingli vagyok, még csak szar passzban se vagyok, mégsem ismerkedem😃
febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Igen kérdező, mindenki hülye csak te vagy helikopter :D

Csak az a bajod hogy így nincs nála esélyed, ha nem vonzódnál hozzá akkor pont leszarnád, hiszen nem érte aggódsz. Főleg hogy nincs is miért aggódni, ha nem egy csak szexre hajtó felszínes pöcs lennél, akkor tudnád hogy van mikor az ember olyan állapotban van, hogy egyszerűen nincs értelme, és nincs is kedve ismerkedni.

febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!