Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők randiznátok,olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők randiznátok,olyan pasival,aki biztonsági őrként dolgozik?

Figyelt kérdés

febr. 24. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Életemben talán EGY darab biztonsági őrt ismertem, aki normális volt annyira, hogy nem csodálkoztam azon, hogy van felesége, én nem randiztam volna vele, mert más korosztály voltunk, de rajta kívül az összes akit ismertem, egy nagyarcú, komplexusos, aluliskolázott hülye volt, akik királynak érezték magukat a Valton, In Kal meg egyéb egyenruhájuktól. :D

Jó, azon az egy darabon kívül még volt 1-2 normális, de ők meg aztán tényleg más korosztály voltak, 60+-os papák.


Persze biztos vannak még jó fejek, de annyira a beosztásuk sem szimpatikus, esetleg ha tényleg minden stimmel vele és csak átmeneti munka neki ez.

febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A beosztás az számomra tökéletes H-P(6:30-14:30)

Szombat-Vasárnap pedig szabad

febr. 24. 10:57
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked szerencséd van, a legtöbb helyen 24 óráznak vagy egyéb összevisszaság van. :D
febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen ez egy nagyon nyugis hely.

Egy hivatalban vagyok portai szolgálaton.

Régebben hosszú évekig kereskedelemben dolgoztam,de azt annyi megutáltam,óraszámban hiába dolgozok ugyanannyit akkor mégis úgy éreztem hogy semmire sincs időm.


Pl.3 hétvégéket dolgoztunk a

4-ből.A szabadnapjainkat hétköznap véletlenül se rakták egymás mellé,hogy 2 napot lehessünk otthon.


Most sokkal kiszámíthatóbb az egész

febr. 24. 11:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen írnám azt, hogy igen, ha egyébként rendes, normális ember... Csak sajnos a tapasztalaim nem ezt tükrözik!

Pedig nem nézem le őket abszolút, miután jelentős rálátásom van az egészre. Csak sajnos a legtöbben linkek, balhés előéletűek, isznak vagy félvakok, sánták, igénytelenek, buták, csórók, stb.

febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nincs velük semmi bajom, de én szeretem a törtető, ambiciózus embereket, akik nagyra vágynak.

febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki ambiciózus, nem feltétlenül lesz törtető is, de egyébként igazad van!...
febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Voltam helyszínbiztosító és tudom, hogy elég sok milyen. Meg eggyel majdnem találkoztam, aztán kiderült, hogy tényleg ő is olyan, mint a többi. Semmit nem akar, semmiért meg nem mozdult volna, tőlem várta volna a lakást meg azt is, hogy oda menjek,ahova ő akarja. Meg ezeknek az embernek sok céljuk nincs. Szóval nem.
febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!